دانلود وکتور شیر آفریقایی

شیر آفریقایی با یال و کوپال

دانلود وکتور شیر آفریقایی با یال و کوپال نشسته در بیشه کنار دریاچه.طرح سیاه و سفید شیر نر آفریقایی با یال بلند در دشت های آفریقا

در اين پست براي شما وکتور لايه باز شیر آفریقایی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور شیر نر با یال و کوپال را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به شیر , حیوانات , طبیعت , آفریقا , بیشه زار قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده شیر نر آفریقایی با یال و کوپال نشسته در بیشه زار کنار دریاچه در یک قاب بسته به صورت تک رنگ , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز شیر آفریقایی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح سگ با نژاد های مختلف و حالات گوناگون
: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 457 بازدید
وکتور گربه سیاه با پس زمینه مشکی و زیبا . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور گربه سیاه با پس زمینه مشکی و زیبا قابل استفاده در طر حهای گرافیکی .
: ۰۶ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 18 بازدید
دانلود وکتور کارتونی گربه جغد زرافه جوجه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده حیوانات جغد زرافه گربه و جوجه کارتونی زرافه جغد گربه و جوجه کودکانه جوجه رنگی .
: ۱۴ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 533 بازدید
دانلود وکتور سوسک شاخ دار . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده حشره سوسک شاخدار طلایی با شاخ های بزرگ با پاهایی نازک چشمانی بیرون زده .
: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 558 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده حشره بال دار رباتیک به رنگ آبی روشن
: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 422 بازدید