دانلود وکتور زن و مرد با بکگراند سینما

زن و مرد با بکگراند سینما-والپیپر سینمایی

دانلود وکتور زن و مرد با بکگراند سینما.تصویر سایه روشن زن و مرد بازیگر بر روی بکگراندی سینمایی از نگاتیوهای فیلم با زمینه آبی رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بازیگر سینما را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زن و مرد بازیگر را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به سینما و فیلم و سریال قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح سینمایی از ساییه روشن زن و مردی بر روی نگاتیو های فیلم است.این طرح با پس زمینه آبی و حالتی آرتیستی مسلما در بسیاری از طراحی های گرافیکی مربوط به سینما و فیلم و سریال قابل استفاده است.طرح شامل سایه روشن از زنی با موهای فرفری و شلواری پاچه گشاد در کنار مردی موقر و دست بسینه با ژستی آرتیستی و بازیگر گونه است که بر روی حلفه ای از نگاتیو فیلم ایستاده اند.در نمایی جلوتر باز هم طرحی سیاه سفید از یک زن با فیگر بازیگری و موهایی فرفری که بسته شده قرار دارد.

وکتور لايه باز طرح آماده طرح گرافیکی بازیگران سینما کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز زن و مرد با بکگراند سینما را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایهباز دختر جوان با گل های قرمز بزرگ
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 541 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده صورت زن جوان با مو های بلند بنفش
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 460 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دختر برنزه با مو های کوتاه و فنجان چای در دستش
: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 359 بازدید
وکتور دختر گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر با تاپ قرمز در حال گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته.
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 154 بازدید
وکتور پسر بچه هواپیمای اسباب بازی که به هوا پرتاب کرده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده پسر بچه با لباس سبز که در حال بازی با یک هواپیمای اسباب بازی میباشد .
: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 104 بازدید