دانلود وکتور زن و مرد با بکگراند سینما

زن و مرد با بکگراند سینما-والپیپر سینمایی

دانلود وکتور زن و مرد با بکگراند سینما.تصویر سایه روشن زن و مرد بازیگر بر روی بکگراندی سینمایی از نگاتیوهای فیلم با زمینه آبی رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بازیگر سینما را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زن و مرد بازیگر را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به سینما و فیلم و سریال قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح سینمایی از ساییه روشن زن و مردی بر روی نگاتیو های فیلم است.این طرح با پس زمینه آبی و حالتی آرتیستی مسلما در بسیاری از طراحی های گرافیکی مربوط به سینما و فیلم و سریال قابل استفاده است.طرح شامل سایه روشن از زنی با موهای فرفری و شلواری پاچه گشاد در کنار مردی موقر و دست بسینه با ژستی آرتیستی و بازیگر گونه است که بر روی حلفه ای از نگاتیو فیلم ایستاده اند.در نمایی جلوتر باز هم طرحی سیاه سفید از یک زن با فیگر بازیگری و موهایی فرفری که بسته شده قرار دارد.

وکتور لايه باز طرح آماده طرح گرافیکی بازیگران سینما کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز زن و مرد با بکگراند سینما را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور دختر با گلی قرمز بر روی سرش . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور دختر با گلی قرمز بر روی سرش که در پس زمینه این طر میتوان همان دختر را که در اطرافش گلهایی بزرگ است .
: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 18 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دختر جوان با زنگوله طلایی بزرگ در دست
: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 399 بازدید
دانلود وکتور کارتونی دکتر پرستار زن . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دکتر مرد و پرستار زن جوان, وکتور لایه باز دکتر مرد مسن به همراه پرستار زن جوان, وکتور طرح لایه باز دکتر مرد و پرستار زن در کنار هم .
: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 456 بازدید
دانلود وکتور نیم رخ زن در حال آرایش. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده نیم رخ تک رنگ زن در حال آرایش جلوی آینه
: ۲۶ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 403 بازدید
وکتور صورت تمام رخ زن جوان با خنده و مو های کوتاه قهوه ای . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده صورت و چهره تمام رخ زن جوان با طرح خنده و لبخند و مو های قهوه ای .
: ۰۲ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 28 بازدید