دانلود وکتور زن با پیرهن و شلوار

زن با پیرهن و شلوار

دانلود وکتور زن با پیرهن و شلوار و دستانی در جیب .زن چشم آبی با پیرهن دکمه ای و شال بر روی موهای قهوه ای شلوار جین اسپرت با کمربند زرد رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز زن ایستاده با شلوار و پیرهن را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زن چشم آبی با شلوار جین را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به مانکن و زن و طرح لباس قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده زن چشم آبی با پیرهن دکمه ای کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز زن با پیرهن و شلوار را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور دختر با کلاه کاپشن شلوار جین در حالی که فیگور گرفته است . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر جوان با کلاه و پاپشن و شلوار جین در حالی که فیگور مانکنی گرفته است .
: ۳۱ تیر ۱۳۹۷
: وکتور
: 49 بازدید
دانلود وکتور صورت زن با لب های قرمزو دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده صورت تمام رخ زن با لب های قرمز و چشمان کشیده
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 305 بازدید
وکتور پسری نشسته با کت سفید صدفی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور پسری نشسته با کت سفید صدفی و ساعتی در مچ دستش که به صورت تقریبا نیمرخ مشاهده میشود .
: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 20 بازدید
وکتور دختر جوان با کبوتر سفید در دست و پیراهن سفید. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر جوان با پیراهن سفید برتن و یک کبوتر سفید در دستانش.
: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 299 بازدید
وکتور پسر در حال پریدن با دستان باز از بالا به پایین . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک پسر در حال پریدن از بالا به پایین با دستان باز شده .
: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 220 بازدید