دانلود وکتور زن با پیرهن و شلوار

زن با پیرهن و شلوار

دانلود وکتور زن با پیرهن و شلوار و دستانی در جیب .زن چشم آبی با پیرهن دکمه ای و شال بر روی موهای قهوه ای شلوار جین اسپرت با کمربند زرد رنگ

در اين پست براي شما وکتور لايه باز زن ایستاده با شلوار و پیرهن را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زن چشم آبی با شلوار جین را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به مانکن و زن و طرح لباس قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده زن چشم آبی با پیرهن دکمه ای کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز زن با پیرهن و شلوار را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور دختر نشسته لباس گرم زمستانی با بلوز یقه اسکی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر جوان در حالت نشسته با لباس گرم زمستانی و بلوز یقه اسکی .
: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 60 بازدید
دختر مو طلایی با دامن بنفش در جنگل
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 405 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده زن جوان با مو های مشکی چتری و بلوز آبی رنگ
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 385 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دختر برنزه با مو های کوتاه و فنجان چای در دستش
: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 327 بازدید
وکتور پسر بچه هواپیمای اسباب بازی که به هوا پرتاب کرده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده پسر بچه با لباس سبز که در حال بازی با یک هواپیمای اسباب بازی میباشد .
: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 73 بازدید