دانلود وکتور ربان لیبل گذاری با پیچ و خم

وکتور ربان لیبل گذاری با پیچ و خم به رنگ قرمز و نارنجی

دانلود وکتور ربان لیبل گذاری با پیچ و خم به رنگ قرمز و نارنجی مخصوص ایجاد نوشته بر روی ربان.روبان دنباله دار برای طرح نوشتاری

در این پست برای شما وکتور لایه باز ربان لیبل دار را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز روبان دنباله دار را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال ,کارت تبریک و کارت عروسی و طرح های شاد قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ ربان قرمز نارجی با قابلیت لیبل گذاری است.طرح های وکتور روبان با قابلیت لیبل گذاری در بسیاری از طرح ها کاربرد ویژه دارد و طرح مختلف این ربان ها به طراح کمک میکند تا در طرح های گرافیکی مختلف دستش باز باشد و نسبت به کار خود از روبان متناسب استفاد کند.نوشتن یک کلمه یا متن بر روی روبان در کارهایی مثل تخفیف های ویژه و یا منسبت های خاص کاربرد زیادی دارد.تمامی این روبان ها به صورت دنباله دار بوده به صورتی که بخشی از ربان به صورتی طراحی شده که قابلیت لیبل گذاری داشته و دو انتهای روبان با پیچ و خم های زیبا حالتی دنباله دار را ایجاد میکند.

وکتور لایه باز طرح آماده روبان قرمز دنباله دار کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ربان لیبل گذاری با پیچ و خم را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تابلو های راهنمایی و رانندگی با اشکال مختلف
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 337 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته در سه رتگ نارنجی بنفش و آبی
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 342 بازدید
وکتور تابلو قرمز کشیدن سیگار ممنوع با طرح طبیعی سیگار. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تابلو قرمز رنگ کشیدن سیگار ممنوع با طرح یک نخ سیگار روشن.
: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 123 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح تاب و رنگین کمان در دشت سر سبز
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 955 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده تایپ و گرافی خط عربی بسم الله الرحمن الرحیم
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 445 بازدید