دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری لیبل

وکتور ربان قرمز نوشتاری مجموعه ربان با قابلیت لیبل گذاری

دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری با پیچ و خم های متنوع.مجموعه ربان با قابلیت لیبل گذاری و قرار دادن نوشته بر روی ربان

در این پست برای شما وکتور لایه باز ربان قرمز را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز مجموعه ربان نوشتاری را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به طرحی های گرافیکی و کارت های پستال و کارت عروسی قابل استفاده است.

وکتور شامل ۷ ربان قرمز رنگ با حاشیه طلایی است که هر کدام پیچ خم های متفاوت و زیبایی دارند.تمامی این ربانها به صورتی طراحی شده که قابلیت نوشتن حروف و یا کلمات را در قسمت وسط ربان را دارند.این ربانها در بین طراح های گرافیکی به ربان های لیبل دار معروف هستند.تنوع این ربانها و پیچ و خم های هر کدام به صورتی است که فضاهای متفاوتی را برای قرار دادن نوشته بر روی روبان در اختیار طراح میگذارند و طراح بسته به نوع کار گرافیکی و طول متن خود میتواند هر کدام را به دلخواه انتخاب نماید.

وکتور لایه باز طرح آماده ربان قرمز با حاشیه طلایی مخصوص لیبل گذاری کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ربان قرمز نوشتاری لیبل را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه های مربوط به مطلب “دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری لیبل

  1. سعید حبیبی می‌گه:

    بسیار ممنون که این طرح ها رو برا دانلود قرار دادید متشکرم

دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح تاب و رنگین کمان در دشت سر سبز
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 1130 بازدید
دانلود وکتورلایه باز و آماده تگه پنیر زرد رنگ به شکل فلش جهت نما
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 481 بازدید
دانلود وکتور بک گراند خطوط نازک سفید. دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند خطوط نازک سفید روی سیاهی
: ۲۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 298 بازدید
وکتور بک گراند رنگ های پیچیده در هم با رنگبندی مختلف . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند رنگی با رنگ های پیچیده در هم و در چهار رنگبندی مختلف .
: ۰۵ تیر ۱۳۹۷
: وکتور
: 59 بازدید
وکتور برگ های پهن سبز دور کره زمین با نقش قاره ها وی آن. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده برگ های سبز پهن دور کره زمین با نقش قاره ها به رنگ سبز.
: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 250 بازدید