دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری لیبل

وکتور ربان قرمز نوشتاری مجموعه ربان با قابلیت لیبل گذاری

دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری با پیچ و خم های متنوع.مجموعه ربان با قابلیت لیبل گذاری و قرار دادن نوشته بر روی ربان

در این پست برای شما وکتور لایه باز ربان قرمز را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز مجموعه ربان نوشتاری را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به طرحی های گرافیکی و کارت های پستال و کارت عروسی قابل استفاده است.

وکتور شامل ۷ ربان قرمز رنگ با حاشیه طلایی است که هر کدام پیچ خم های متفاوت و زیبایی دارند.تمامی این ربانها به صورتی طراحی شده که قابلیت نوشتن حروف و یا کلمات را در قسمت وسط ربان را دارند.این ربانها در بین طراح های گرافیکی به ربان های لیبل دار معروف هستند.تنوع این ربانها و پیچ و خم های هر کدام به صورتی است که فضاهای متفاوتی را برای قرار دادن نوشته بر روی روبان در اختیار طراح میگذارند و طراح بسته به نوع کار گرافیکی و طول متن خود میتواند هر کدام را به دلخواه انتخاب نماید.

وکتور لایه باز طرح آماده ربان قرمز با حاشیه طلایی مخصوص لیبل گذاری کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ربان قرمز نوشتاری لیبل را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه های مربوط به مطلب “دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری لیبل

  1. سعید حبیبی می‌گه:

    بسیار ممنون که این طرح ها رو برا دانلود قرار دادید متشکرم

دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور قوطی کرم و لوسیون بهداشتی. دانلودو کتور لایه باز و آماده قوطی کرم و لوسیون های بهداشتی بدون آرم و طرح
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 165 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده تستک های رنگی در نوشابه و نوشیدنی
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 584 بازدید
وکتور بک گراند قطره های بزرگ کوچک آب روی صفحه آبی رنگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قطره های بزرگ و کوچک آبی روی صفحه آبی رنگ در کنار هم.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 123 بازدید
وکتور طرح گرافیکی رنگی موج و باد
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 456 بازدید
وکتور سپر با گل و بوته
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 396 بازدید