دانلود وکتور راکت تنیس با تنیسور زن و مرد

دانلود وکتور راکت تنیس با تنیسور زن و مرد

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده راکت تنیس-لباس تنیس-توپ تنیس به همراه حالت های مختلف تنیسور زن و مرد

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده وسائل و تجهیزات ورزش تنیس به همراه ژست های مختلف ورزشکار تنیس را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز تجهیزات ورزش تنیس را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ورزش تنیس قابل استفاده است.

وکتور شامل ۸ ژست مختلف تنیسور زن و مرد میباشد که زن ها با لباس و دامن ورزشی مخصوص تنیس و مرد ها با لباس و شورت ورزشی طراحی شده اند.تمامی حالات و ژست ها به صورت سیاه و سفید بوده ولی تجهیزات ورزشی به صورت رنگی و با کیفیت طراحی بالا میباشند.علاوه بر این ها طرح وکتور راکت تنیس با طراحی بی نظیر و رعایت جزئیات بالا میتواند گزینه خوبی در طراحی های شما باشد.لباس ورزشی تنیس که به صورت سوییشرت دکمه دار مخصوص این ورزش است و با آستین های رنگی از دیگر گزینه های این وکتور لایه باز است.در نهایت توپ تنیس که در ایران همگی به نام توپ هفت سنگ میشناسند هم میتواند تکمیل کننده تمام موارد و وسائل مورد نیاز این رشته ورزشی باشد

وکتور لایه باز طرح آماده تجهیزات و فیگورهای ورزش تنیس کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز راکت تنیس با تنیسور زن و مرد را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده چوب اسکی و کفش مخصوص اسکی کردن
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 482 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده انجام حرکات نمایشی با دوچرخه و لباس مخصوص دوچرخه سواری
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 436 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده از طرح های کوچک ورزش های مختلف مانند اسکی و دو چرخه سواری
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 643 بازدید
وکتور ورزشی جام طلا به رنگ مشکی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی جام طلا به رنگ مشکی که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 8 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وسایل و تجهیزات ورزش اسکیت برد
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 428 بازدید