دانلود وکتور دختر در حال رقصیدن

دختر در حال رقصیدن و گوش دادن آهنگ

دانلود وکتور دختر در حال رقصیدن و گوش دادن به آهنگ.دختر مو مشکی با تاپ و شلوار در حال رقصیدن با موزیک و هدفون به گوش

در این پست برای شما وکتور لایه باز دختر رقصنده را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور دختری رقصان با آهنگ را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به دختر , دنس و رقصیدن قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح رنگی از دختر چشم و ابرو مشکی در حال رقصیدن و گوش دادن به آهنگ میباشد.طرح نیمرخ دختری با موهای مشکی با چشم و ابروی تیره و صورتی خندان با هدفونی دور گردن.دختر با تاپ قرمز و شلوار آبی رنگ و دست هایی مشت کرده در حال رقصیدن با آهنگ و موزیک شاد.همینطور که از طرح وکتور مشخص است میتوان در زمینه های طراحی موزیک و یا کنسرت و مجالس شادی و یا عروسی از این وکتور زیبا بهره برد.

وکتور لایه باز طرح آماده دخترک شاد و رقصان کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز دختر در حال رقصیدن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور مردی با گلهای بهاری در دست . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور مردی با گلهای بهاری در دست مناسب طرح های وکتور با گرافیک بالا و حرفه ای . همچنین میتوان از این طرح وکتور برای اگهی تبلیغاتی نیز استفاده نمود.
: ۲۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 16 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده صورت زن با عینک آفتابی و موهای مشکی
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 523 بازدید
وکتور تمام رخ دختر جوان گل های سفید با پس زمینه آبی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده صورت تمام رخ دختر جوان با حوله سفید و گل های سفید بزرگ و کوچک با پس زمینه آبی رنگ .
: ۲۸ تیر ۱۳۹۷
: وکتور
: 80 بازدید
وکتور دختر گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر با تاپ قرمز در حال گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته.
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 284 بازدید
دانلود وکتور اثر انگشت کف دست پا . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده اثر نگشت و کف دست و کف پا, وکتور لایه باز اثر انگشت و کف دست انسان, وکتور طرح آماده اثر کف کفش و کف پای انسان .
: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 627 بازدید