دانلود وکتور دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی

دختر با کلاه , پیرهن جین , شلوار و کتانی لی

دانلود وکتور دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی.دختر با کتانی آل استار.دختر با شلوار جین.دختر چشم بادامی با کلاه لی.دختر با موی قهوه ای بلند.

در اين پست براي شما وکتور لايه باز دختر با لباس لی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور دخرک با شلوار جین را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به مانکن و انسان قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح لایه باز دخترکی با لباسهای لی و کتانی میباشد.دختر زیبا با موهای بلند به رنگ قهوه ای که کلاه لی آبی رنگی بر سر دارد.دخترک چشم بادومی با لباس جین آب رنگ دارای دو جیب در جولوی لباس و آستین های بلند و جلو دکمه دار.دخر با شلوار جین آبی تیره در کنار کفش کتانی قرمز رنگ آل استار با بند و کفی سفید رنگ از جنس لی.البته با توجه به لایه باز بودن این وکتور زیبا شما میتوانید بنا به سلیقه و نیاز خود رنگ بندی طرح را تغییر داده و یا از اجزای مختلف طرح در بخشی از کار خود بهره ببرید.

وکتور لايه باز طرح آماده دخترک جین پوش کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز تک رنگ مردان با لباس کارمندی
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 744 بازدید
وکتور پسر نو جوان هدفون روی سر و لباس آبی رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک پسر نو جوان با هدفون روی سر و لباس های آبی رنگ که به تن دارد .
: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 194 بازدید
وکتور دختر پسر نشسته در چمن زار پشت به پشت هم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر و پسر جوان که در چمن زار سبز نشسته و به هم تکیه داده اند.
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 263 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده وکتور کارتونی زن با مو های بلند قهوه ای پریسان در باد
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 662 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده اثر انگشت و اثر کف دست, وکتور اثر کف پا و کف کفش بصورت سیاه
: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 566 بازدید