دانلود وکتور دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی

دختر با کلاه , پیرهن جین , شلوار و کتانی لی

دانلود وکتور دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی.دختر با کتانی آل استار.دختر با شلوار جین.دختر چشم بادامی با کلاه لی.دختر با موی قهوه ای بلند.

در اين پست براي شما وکتور لايه باز دختر با لباس لی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور دخرک با شلوار جین را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به مانکن و انسان قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح لایه باز دخترکی با لباسهای لی و کتانی میباشد.دختر زیبا با موهای بلند به رنگ قهوه ای که کلاه لی آبی رنگی بر سر دارد.دخترک چشم بادومی با لباس جین آب رنگ دارای دو جیب در جولوی لباس و آستین های بلند و جلو دکمه دار.دخر با شلوار جین آبی تیره در کنار کفش کتانی قرمز رنگ آل استار با بند و کفی سفید رنگ از جنس لی.البته با توجه به لایه باز بودن این وکتور زیبا شما میتوانید بنا به سلیقه و نیاز خود رنگ بندی طرح را تغییر داده و یا از اجزای مختلف طرح در بخشی از کار خود بهره ببرید.

وکتور لايه باز طرح آماده دخترک جین پوش کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
صورت زن با لب قرمز-طرح سیاه و سفید تمام رخ زن
: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 627 بازدید
وکتور دختر گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر با تاپ قرمز در حال گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته.
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 284 بازدید
وکتور دختر باربی مو طلایی روی کتاب ها نشسته . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر باربی با مو های طلایی که روی تعدادی کتاب نشسته است و مطالعه میکند .
: ۰۲ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 48 بازدید
وکتور دختر جوان با کبوتر سفید در دست و پیراهن سفید. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر جوان با پیراهن سفید برتن و یک کبوتر سفید در دستانش.
: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 316 بازدید
وکتور دختر جوان با تاپ سبز کیف زرد و شلوار سفید. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر جوان با تاپ سبز رنگ و شلوار سفید و یک کیف زرد رنگ روی دوش.
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 280 بازدید