دانلود وکتور دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی

دختر با کلاه , پیرهن جین , شلوار و کتانی لی

دانلود وکتور دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی.دختر با کتانی آل استار.دختر با شلوار جین.دختر چشم بادامی با کلاه لی.دختر با موی قهوه ای بلند.

در اين پست براي شما وکتور لايه باز دختر با لباس لی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور دخرک با شلوار جین را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به مانکن و انسان قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح لایه باز دخترکی با لباسهای لی و کتانی میباشد.دختر زیبا با موهای بلند به رنگ قهوه ای که کلاه لی آبی رنگی بر سر دارد.دخترک چشم بادومی با لباس جین آب رنگ دارای دو جیب در جولوی لباس و آستین های بلند و جلو دکمه دار.دخر با شلوار جین آبی تیره در کنار کفش کتانی قرمز رنگ آل استار با بند و کفی سفید رنگ از جنس لی.البته با توجه به لایه باز بودن این وکتور زیبا شما میتوانید بنا به سلیقه و نیاز خود رنگ بندی طرح را تغییر داده و یا از اجزای مختلف طرح در بخشی از کار خود بهره ببرید.

وکتور لايه باز طرح آماده دخترک جین پوش کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز دختر با کلاه , پیرهن و شلوار لی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده وکتور کارتونی زن با مو های بلند قهوه ای پریسان در باد
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 578 بازدید
دانلود وکتور دختر جوان با موی کوتاه. دانلود وکتور لایه باز و آماده دختر جوان با مو های کوتاه و تاب بنفش رنگ
: ۲۷ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 269 بازدید
صورت زن با لب قرمز-طرح سیاه و سفید تمام رخ زن
: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 521 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گارسون مرد با سینی غذا روی دست
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 441 بازدید
دانلود وکتور نیم رخ زن در حال آرایش. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده نیم رخ تک رنگ زن در حال آرایش جلوی آینه
: ۲۶ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 290 بازدید