دانلود وکتور دایره گل بوته رنگی

دانلود وکتور لایه باز دایره و گل و بوته رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دایره با گل و بوته های رنگی در اطراف دایره. وکتور دایره با سایه روشن و گل و برگ رنگی دور آن.

در این پست برای شما وکتور آماده و طرح لایه باز یک دایره ساده با طرح گل و بوته رنگی دور آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک دایره با شایه روشن را مشاهده میکنید که اطراف آن را گل و برگ های رنگی فرا گرفته است.

در وسط وکتور فوق یک دایره ساده با سایه روشن خاکستری به سفید قرار دارد. در اطراف دایره طرح گل های رنگی به همراه برگ های سبز رنگ به چشم میخورد. گل ها مدل های مختلفی دارند و به رنگ قرمز، زرد و آبی هستند. شما میتوانید طرح مورد نظر خود را درون دایره وسط وکتور قرار دهید. وکتور دایره و گل و بوته اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و این بدان معناست که شما میتوانید به راحتی از آن در طراحی خود استفاده کنید و به هرمقدار که میخواهید بزرگ نمایی کنید بدون اینکه افت کیفیتی در طرح ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده دایره با گل و بوته های رنگی در اطراف دایره کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز یک دایره ساده با طرح گل و بوته رنگی دور آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده شاخه و برگ تک رنگ سیاه
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 664 بازدید
وکتور ساقه برگ سبز پس زمینه محو پشت طرح اصلی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده برگ های سبز و ساقه های نازک پیچیده در هم با طرح محو شده در پس زمینه.
: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 179 بازدید
وکتور ساقه و برگ نازک پیچیده قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ساقه و برگ های نازک و پیچیده در هم به رنگ قرمز و یک کادر باریک مستطیلی
: ۲۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 211 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده شاخه های پیچ خورده و برگ و گل های نارنجی
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 456 بازدید
وکتور تک رنگ سیاه سفید گل بوته قرینه با ساقه های ظریف. دانلود وکتور لایه باز طرح گل و بوته های سیاه رنگ قرینه
: ۰۷ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 459 بازدید