دانلود وکتور دایره گل بوته رنگی

دانلود وکتور لایه باز دایره و گل و بوته رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دایره با گل و بوته های رنگی در اطراف دایره. وکتور دایره با سایه روشن و گل و برگ رنگی دور آن.

در این پست برای شما وکتور آماده و طرح لایه باز یک دایره ساده با طرح گل و بوته رنگی دور آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک دایره با شایه روشن را مشاهده میکنید که اطراف آن را گل و برگ های رنگی فرا گرفته است.

در وسط وکتور فوق یک دایره ساده با سایه روشن خاکستری به سفید قرار دارد. در اطراف دایره طرح گل های رنگی به همراه برگ های سبز رنگ به چشم میخورد. گل ها مدل های مختلفی دارند و به رنگ قرمز، زرد و آبی هستند. شما میتوانید طرح مورد نظر خود را درون دایره وسط وکتور قرار دهید. وکتور دایره و گل و بوته اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و این بدان معناست که شما میتوانید به راحتی از آن در طراحی خود استفاده کنید و به هرمقدار که میخواهید بزرگ نمایی کنید بدون اینکه افت کیفیتی در طرح ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده دایره با گل و بوته های رنگی در اطراف دایره کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز یک دایره ساده با طرح گل و بوته رنگی دور آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل بزرگ آبی و پروانه با پس زمینه سیاه
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 460 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته سیاه و خاکستری رنگ پیچیده در هم
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 534 بازدید
وکتور گل بوته خطوط پهن نازک رنگی در زیر طرم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته اطراف دایره های سیاه و خطوط پهن و نازک رنگی زیر آن.
: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 179 بازدید
دانلود وکتور لایه باز گل و غنچه بنفش و ساقه سبز
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 611 بازدید
وکتور بوته ساقه های پیچ خورده نازک به رنگ قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بوته ساقه های نازک و باریک پیچ خورده به رنگ قرمز با برگ های کوچک .
: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 19 بازدید