دانلود وکتور دایره های رنگی گل ریز

دانلود وکتور لایه باز دایره های رنگی و گل های ریز

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده از دایره های رنگی و گل و بوته های رنگی ریز دور دایره. وکتور دایره های رنگارنگ و گلهای کوچک و بزرگ رنگی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از تعدادی دایره های بزرگ و کوچ رنگی با طرح گل و بوته اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز چندین دایره بزرگ و کوچک رنگی را مشاده میکنید که دور آنها گل های ریز رنگی به چشم میخورد.

دایره های رنگی با شعاع مختلف بزرگ و کوچک هستنئ و درون هم قرار دارند. دایره ها رنگهای متفاوتی مانند سبز، نارنجی، آبی و بنفش دارند. در اطراف این دایره های طرح گلهای ریز با مدل های مختلف و رنگ آبی، قرمز و صورتی وجود دارند. طرح وکتور دایره هیا رنگی لایه باز میباشد که یعنی شما میتوانید آن به آسانی به طراحی خود متقل کنید و به هر میزان که میخواهید طرح را بزرگ نمایی کنید بدون اینکه ذره ای افت در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده دایره های رنگی و گل و بوته های رنگی ریز دور دایره کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از تعدادی دایره های بزرگ و کوچ رنگی با طرح گل و بوته اطراف آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور لایه باز و آماده طرح تک رنگ گل و بوته و پروانه سیاه و سفید
: ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 781 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته سیاه و خاکستری رنگ پیچیده در هم
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 537 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح شاخه و برگ های انبوه سفید و سبز رنگ
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 399 بازدید
وکتور تک رنگ برگ های ظریف و زیبا. دانلود وکتور لایه باز طرح برگ های ظریف و زیبا برای طراحی حاشیه
: ۰۷ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 573 بازدید
وکتور ساقه و برگ نازک پیچیده قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ساقه و برگ های نازک و پیچیده در هم به رنگ قرمز و یک کادر باریک مستطیلی
: ۲۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 267 بازدید