دانلود وکتور حاشیه برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز طرح حاشیه گل و بوته برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت.وکتور گل و بوته رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز حشیه های گل و بوته های رنگی را مشاهده میکنید که برای پس زمینه کارت ویزیت به کار رفته اند.

در این وکتور شما تعدادی کارت ویزیت را میبینید که به برایپس زمینه آنها از کادر و حاشیه نقوش گل و بوته های رنگی استفاده شده است. جمعا ۸ مدل مختلف طراحی در این وکتور وجود دارد که همگی رنگی و لایه باز هستند. رنگ بندی این کادر ها روشن و شاد هستند و رنگ بندی بالایی دارند.البته به خاطر لایه باز بودن طرح های این وکتور شما به راحتی میتوانید مطابق با سلیقه خود رنگ بندی تمام اجزا آن را تغییر دهید و در طراحی خود استفاده کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل کیف پاکتی مخصوص خرید
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 699 بازدید
وکتور لایه باز طرح روی جلد کتاب با ساقه و برگ و محل نوشتن عنوان کتاب
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 419 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چندین لوگو و آرم شرکت های مختلف
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 481 بازدید
وکتور کارت ویزیت طراحی افقی عمودی. وکتور لایه باز و طرح آماده کارت ویزیت با طراحی افقی و عمودی در چهار رنگبندی مختلف
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 279 بازدید
دانلود وکتور آویزی مشخصات اجناس . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده اتیکت آویزی مشخصات اجناس برای فروش. وکتور اتیکت آویزی برای معرفی مشخصات اجناس فروشی با طرح های رنگی و کمی شاخه و برگ.
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 462 بازدید