دانلود وکتور حاشیه برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز طرح حاشیه گل و بوته برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت.وکتور گل و بوته رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز حشیه های گل و بوته های رنگی را مشاهده میکنید که برای پس زمینه کارت ویزیت به کار رفته اند.

در این وکتور شما تعدادی کارت ویزیت را میبینید که به برایپس زمینه آنها از کادر و حاشیه نقوش گل و بوته های رنگی استفاده شده است. جمعا ۸ مدل مختلف طراحی در این وکتور وجود دارد که همگی رنگی و لایه باز هستند. رنگ بندی این کادر ها روشن و شاد هستند و رنگ بندی بالایی دارند.البته به خاطر لایه باز بودن طرح های این وکتور شما به راحتی میتوانید مطابق با سلیقه خود رنگ بندی تمام اجزا آن را تغییر دهید و در طراحی خود استفاده کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور کره زمین ساختمان فلش های قرمز رنگ. دانلود وکتور لایه باز و آماده کره زمین و ساختمان های بلند و فلش های قرمز رنگ به سمت بیرون
: ۱۳ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 128 بازدید
وکتور کارت ویزیت با طرح گل شکوفه با رنگبندی روشن. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی کارت ویزیت افقی با طرح گل و شگوفه های کوچک و با رنگبندی روشن.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 84 بازدید
دانلود وکتور لایه باز اتیکت برچسب قیمت و مشخصات کالا و اجناس مختلف
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 247 بازدید
وکتور بک گراند کارت ویزیت چهار طرح مختلف آبی قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند و پس زمینه کارت ویزیت در چهار طرح مختلف به رنگ آبی و قرمز.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 83 بازدید
وکتور ست اداری شرکتی سبز رنگ. دانلود وکتور لایه باز و آماده ست اداری شرکتی کامل سامل سربرگ کارت ویزیت پاکت نامه جلدی سی دی
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 169 بازدید