دانلود وکتور حاشیه برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز طرح حاشیه گل و بوته برای کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت.وکتور گل و بوته رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز حشیه های گل و بوته های رنگی را مشاهده میکنید که برای پس زمینه کارت ویزیت به کار رفته اند.

در این وکتور شما تعدادی کارت ویزیت را میبینید که به برایپس زمینه آنها از کادر و حاشیه نقوش گل و بوته های رنگی استفاده شده است. جمعا ۸ مدل مختلف طراحی در این وکتور وجود دارد که همگی رنگی و لایه باز هستند. رنگ بندی این کادر ها روشن و شاد هستند و رنگ بندی بالایی دارند.البته به خاطر لایه باز بودن طرح های این وکتور شما به راحتی میتوانید مطابق با سلیقه خود رنگ بندی تمام اجزا آن را تغییر دهید و در طراحی خود استفاده کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده حاشیه و کادر گل و بوته برای استفاده در کارت ویزیت کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از حاشیه گل و بوته های رنگی برای استفاده در کارت ویزیت را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده کارت های ویزیت رنگی افقی
: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 533 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ست اداری سربرگ و کارت ویزیت کرم رنگ
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 604 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده تعداد زیادی کارت ویزیت با طرح های ساده و گوناگون
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 416 بازدید
وکتور چهار کارت ویزیت رنگی زنانه با طرح زن . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چهار عدد کارت ویزت تمام رنگی با طرح یک زن روی آن .
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
: وکتور
: 59 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح سر برگ و کارت ویزیت مخصوص نارنجی
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 483 بازدید