دانلود وکتور تک رنگ زن ها

دانلود وکتور لایه باز تک رنگ زن ها در حالات مختلف

دانلود وکتور آماده و لایه باز و تک رنگ زن ها در حالات مختلف ایستادن و ژست های گوناگون.

در این پست برای شما وکتور آماده و طرح لایه باز و تک رنگ مدل ایستادن زن ها را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز و تک رنگ تعدادی زیادی خانم را مشاهده میکنید که هر یک با فیگور مخصوصی ایستاده است. وکتور تک رنگ زن ها شامل ۱۸ طرح مختلف از خانمها با لباسهای گوناگون و ژست های مختلف ایستادن آنها میباشد. وکتور فوق کاملا لایه باز است و شما تنها با یک کلیک میتوانید طرح مورد نظر خود را به طراحی خود انتقال دهید.

وکتور لایه باز طرح تک رنگ زن ها با حالات و ژست های مختلف ایستادن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده تک رنگ طرح و مدل لباس زنانه و مردانه
: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 697 بازدید
دانلود وکتور لایه باز تک رنگ سایه روشن ترام
: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 664 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ صورت های ترسناک . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ صورت های ترسناک. دانلود وکتور لایه باز شخصیت های تک رنگ سیاه ترسناک. دانلود وکتور طرح آماده طراحی های ترسناک. دانلود وکتور کلاغ سیاه. دانلود وکتور چشم های ترسناک. دانلود وکتور مترسک و کدو تنبل ترسناک بصورت سیاه و سفید.
: ۰۷ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 466 بازدید
دانلود وکتور لایه باز تک رنگ موجودات فانتزی
: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 647 بازدید
وکتور تک رنگ جمجمه سر انسان رادیوگرافی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ جمجمه سر انسان رادیوگرافی از تمام رخ و نیم رخ به صورت واضح مناسب طرح های گرافیکی سیاه و سفید .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 23 بازدید