دانلود وکتور تک رنگ جمجمه گیتار

دانلود وکتور لایه باز جمجمه انسان و دو گیتار برقی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ جمجمه انسان در وسط دو گیتار برقی و دو بال باز شده.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ از جمجمه انسان به همراه دو عدد گیتار برقی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و تک رنگ یک طراحی زیبای گرافیکی را مشاهده میکنید که در وسط آن یک جمجمه انسان و در دو طرف جمجمه دو عدد گیتار برقی به چشم میخورد. همچنین در بالای دسته گیتار ها و در دو طرف جمجمه دو بال سیاه به سمت بالا از هم باز شده اند و یک طرح زیبا را ایجاد کرده اند. این وکتور چون لایه باز میباشد به راحتی میتوانید هر تغییری در آن ایجاد کنید.

وکتور لایه باز یک رنگ جمجمه انسان وسط دو عدد گیتار برقی و بال های سیاه باز شده کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور سیاه سفید مردم در حالات مختلف. دانلودو کتور سیاه سفید لایه باز و طرح آماده مردم در حالات مختلف ایستادن و راه رفتن و غیره
: ۱۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 421 بازدید
دانلود وکتور لایه باز تک رنگ و آماده اسشکال مختلف هندسی کنار هم
: ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 551 بازدید
وکتور تک رنگ ابزار و ماشین آلات و چراغ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ ابزار و ماشین آلات و چراغ های راهنمایی رانندگی و اتوبوس و کابلهای برق و انتن تلویزیون و همانند انها در این وکتور مشاهده میکنید .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 22 بازدید
مجموعه فلش جهت نما تک رنگ
: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 808 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ لایه باز و آماده علامت های مختلف مانند ضربدر و به علاوه
: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 456 بازدید