دانلود وکتور توپ چهل تیکه فوتبال

دانلود وکتور توپ چهل تیکه فوتبال

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده توپ چهل تیکه سیاه و سفید با طرح پرچم سوئیس به رنگ قرمز-توپ فوتبال سیاه و سفید و قرمز

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده توپ چهل تیکه برای ورزش فوتبال را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز توپ مخصوص ورزش فوتبال را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ورزش پرطرفدار فوتبال قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح از توپ فوتبال به اصطلاح ۴۰ تیکه میباشد.این وکتور همان طرح معروف توپ چهل تیکه سیاه و سفید است با این تفاوت که در برخی از تیکه های آن به جای رنگ سیاه از پرچم کشورها استفاده شده و جلوه زیبایی به توپ داده.رنگ های سایه روشن ورعایت نکات ریز در این طرح در حد بالایی بوده و ظاهری حرفه ای به آن بخشیده.از این وکتور میتوانید در طراحی های مربوط به ورزش محبوب و پرطرفدار فوتبال استفاده کنید با توجه به حالت توپ که چهل تیکه و سیاه و سفید میباشد و از پرچم کشورها در آن استفاده شده میتوانید حالتی نوستالوژیک و عین حال نو آورانه ایجاد نمایید.

وکتور لایه باز طرح آماده توپ سیاه و سفید چهل تیکه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز توپ چهل تیکه فوتبال را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده طرح هایی از ورزش پینگ پنگ مانند راکت و توپ پینگ پنگ
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 1022 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بسگتبالیست با لباس ورزشی قرمز رنگ
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 408 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده مرد ژیمناستیک کار در حال انجام ورزش روی دار حلقه
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1048 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده توپ تنیس فوتبال بسگتبال بیس بار و راکت تنیس
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 581 بازدید
دانلود وکتور راکت تنیس با تنیسور زن و مرد
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 448 بازدید