دانلود وکتور توپ های مختلف ورزشی

دانلود وکتور توپ های مختلف ورزشی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده توپ های مختلف ورزشی-توپ فوتبال-توپ بسکتبال-توپ بیس بال-توپ والیبال-توپ فوتبال آمریکایی-توپ هفت سنگ

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی توپ ورزشی برای ورزش های گروهی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز ۶ توپ ورزشی را مشاهده میکنید که در ورزش های بیس بال – بسکتبال – فوتبال – والیبال – فوتبال آمریکایی و هفت سنگ قابل استفاده است.

وکتور شامل ۶ طرح از انواع توپ ورزشی که در ورزش های گروهی و پر طرفدار کاربرد دارد میباشد.معمولا توپ در ورزش های گروهی جزئی لاینفک است که نماد آن ورزش گروهی به حساب می آید از این رو در طرح ها و عکس های مربوط به این ورزش ها استفاده از توپ مربوط به آن رشته ورزشی جلوه ویژه ای به طرح شما میبخشد. تمامی این توپ ها با رعایت جزئیات بوده و میتوانید از آنها در هر جای از طرح خود بهره ببرید و از آن جایی که رشته های ورزشی پرطرفدار فوتبال و والیبال در این وکتور لایه باز وجود دارد میتواند مورد استفاده زیادی داشته باشد.

وکتور لایه باز طرح آماده توپ های ورزشی با رنگهای مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز توپ های مختلف ورزشی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده توپ فوتبال چهل تیکه با طرح آبی رنگ
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 519 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چوب اسکی و کفش مخصوص اسکی کردن
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 464 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چندین طرح مخصوص برای ورزش بوکس و دستکش بوکس
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 668 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دوچرخه سوار در کوهستان و غروب
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 589 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده انجام حرکات نمایشی با دوچرخه و لباس مخصوص دوچرخه سواری
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 419 بازدید