دانلود وکتور تاکسی ون نارنجی

دانلود وکتور تاکسی ون نارنجی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تاکسی ون نارنجی با تابلو شطرنجی برای مسافرکشی درون شهری و خط های تاکسیرانی

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تاکسی ون شهری را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز تاکسی ون را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به وترافیک شهری و خطوط تاکسیرانی و حمل و نقل شهری قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرحی از یک تاکسی ون نارنجی رنگ میباشد.تاکسی ون با درب ورود مسافران که از کنار ماشین به صورت ریلی باز و بسته میشود. به همراه آینه های بقل نسبتا بزرگ که مخصوص این نوع از ماشین های ون بوده.شیشه های دودی به همراه قالپاق و جلو پنجره استیل حسی از تمیزی و نو بودن را به همراه دارد.لاستیک های جلو تکی و لاستیک های عقب جفت جفت بوده.امیدوارم این وکتور در طراحی های شما جلوه خوبی را ایجاد کند.

وکتور لایه باز طرح آماده تاکسی نارنجی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز تاکسی ون نارنجی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده ماشین قرمز متالیک در نمایشگاه
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 424 بازدید
وکتور موتورسیکلت هریلی دیویدسون . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور موتورسیکلت هریلی دیویدسون با تصویر خاص و زیبا که نمایی نزدیک دارد که به صورت نیم رخ میتوان این تصویر مشاهد کنید و دارای چراغ های نارنجی رنگ .
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 51 بازدید
وکتور موتور سیکلت وسپا هوندا قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چند مدل مختلف موتور سیکلت هوندا وسپا و موتور مسابقه ای
: ۲۷ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 350 بازدید
وکتور ماشین جیپ هامر
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 542 بازدید
وکتور خودرو اسپرت قرمز رنگ بدون صندوق . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور خودرو اسپرت قرمز رنگ بدون صندوق به عبارتی هاج بک و چراغ های کشیده و این رنگ قرمز به صورت براق مشاهده میشود .
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 27 بازدید