دانلود وکتور بک گراند کاغذ دیواری

دانلود وکتور لایه باز بک گراند کاغ دیواری

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند کاغذ دیواری با طرج گل و لوزی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک بگراند زیبا با طرح کاغذ دیواری قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک بک گراند زیبا را مشاهده میکنید که در آن طرح کاغذ دیواری با دسته کل در میان لوزی های گل و برگ دار به چشم میخورد. در این وکتور بک گراند یک دیوار ساده را میبینید که از وسط آن تکه ای کاغذ کنده و پاره شده است و در سمت چپ لوله شده. در زیر این تکه پاره شده طرح زیبای یک گاغذ دیواری به رنگ قهوه ای تیره را مشاهده میکنید که در میان لوزی های به هم چسبیده آن یک دسته کل به رنگ کرم دیده میشود. وکتور بک گراند کاغذ دیواری لایه باز بود و به آسانی میتوانید رنگ آن را تغییر دهید.

وکتور لایه باز بک گراند کاغذ پاره شده روی دیوار و طرح گاغذ دیواری گل دار زیر آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند سیاه خاکستری طرح شاخه. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند سیاه و خاکستری با طرح شاخه و برگ های سیاه
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 261 بازدید
دانلود وکتور لایه باز بک گراند آبی سفید نارنجی
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 1630 بازدید
وکتور بک گراند سایه روشن ملایم آبی قرمز با طرح گل. دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده بک گراند سایه روشن رنگی قرمز آبی ملایم با طرح محو و کم رنگ گل.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 153 بازدید
وکتور بک گراند قرمز آبی با طرح قلب. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ قرمز و ابی و طرح دو قلب و گل و بوته
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 224 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی با خطوط نازک سفید رنگ
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 601 بازدید