دانلود وکتور بک گراند کاغذ دیواری

دانلود وکتور لایه باز بک گراند کاغ دیواری

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند کاغذ دیواری با طرج گل و لوزی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک بگراند زیبا با طرح کاغذ دیواری قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک بک گراند زیبا را مشاهده میکنید که در آن طرح کاغذ دیواری با دسته کل در میان لوزی های گل و برگ دار به چشم میخورد. در این وکتور بک گراند یک دیوار ساده را میبینید که از وسط آن تکه ای کاغذ کنده و پاره شده است و در سمت چپ لوله شده. در زیر این تکه پاره شده طرح زیبای یک گاغذ دیواری به رنگ قهوه ای تیره را مشاهده میکنید که در میان لوزی های به هم چسبیده آن یک دسته کل به رنگ کرم دیده میشود. وکتور بک گراند کاغذ دیواری لایه باز بود و به آسانی میتوانید رنگ آن را تغییر دهید.

وکتور لایه باز بک گراند کاغذ پاره شده روی دیوار و طرح گاغذ دیواری گل دار زیر آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز بک گراند آبی و سفید
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 857 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند دایره های سبز و ساقه و برگ
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 452 بازدید
وکتور بک گراند آبی سفید کره زمین به رنگ آبی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ آبی و سفید و با طرح کره زمین به رنگ آبی .
: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 54 بازدید
وکتور بک گراند رنگی زرد آبی سفید با طراحی ساده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند رنگی با سه رنگ آبی زرد و سفید و طراحی ساده .
: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 43 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشت قرمز با خطوط نازک سفید
: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 929 بازدید