دانلود وکتور بک گراند کاغذ دیواری

دانلود وکتور لایه باز بک گراند کاغ دیواری

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند کاغذ دیواری با طرج گل و لوزی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک بگراند زیبا با طرح کاغذ دیواری قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک بک گراند زیبا را مشاهده میکنید که در آن طرح کاغذ دیواری با دسته کل در میان لوزی های گل و برگ دار به چشم میخورد. در این وکتور بک گراند یک دیوار ساده را میبینید که از وسط آن تکه ای کاغذ کنده و پاره شده است و در سمت چپ لوله شده. در زیر این تکه پاره شده طرح زیبای یک گاغذ دیواری به رنگ قهوه ای تیره را مشاهده میکنید که در میان لوزی های به هم چسبیده آن یک دسته کل به رنگ کرم دیده میشود. وکتور بک گراند کاغذ دیواری لایه باز بود و به آسانی میتوانید رنگ آن را تغییر دهید.

وکتور لایه باز بک گراند کاغذ پاره شده روی دیوار و طرح گاغذ دیواری گل دار زیر آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز بک گراند دایره های سفید و خاکستری
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 1740 بازدید
وکتور بک گراند نارنجی سربرگ جلد کتاب با طرح ساقه و برگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند نارنجی برای سر برگ و جلد کتاب با طرح ساقه و برگ .
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 210 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده بک گراند زرد رنگ با گل های سفید, دانلود وکتور آماده گل و ساقه های سفید روی پس زمینه زرد
: ۰۴ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 681 بازدید
دانلود وکتور لایه باز آبی قطره های آب
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 719 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده هاله های دایره ای رنگی سفید و قرمز
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 964 بازدید