دانلود وکتور بک گراند کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز بک گراند کارت ویزیت

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند ساده برای کارت ویزیت در چهار رنگ بندی مختلف.وکتور بک گراند کارت ویزت به رنگ های نارنجی، طوسی، آبی و سبز.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از بک گراند رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز از بک گراند ساده رنگی برای استفاده در پس زمینه کارت ویزیت بصورت افقی را مشاهده میکنید.

این وکتور شامل چهار عدد کارت ویزیت میباشد که همگی یک طرح واحد دارند و فقط در رنگ بندی متفاوت هستند. این طرح ها شامل بک گراند های ساده رنگی با سایه روشن میباشند که میتوانید بر روی آنها طرح های مورد نظر خود را نیز اضافه کنید. این وکتور بک گراند کارت ویزیت در چهار رنگ بندی متفاوت آبی، نارنجی، سبز و طوسی میباشد که با سایه روشن اعمال شده اند و سادگی آنها به شما اجازه میدهد تا لوگو و آرم و متن خود را در هر قسمتی که مایل هستید قرار دهید. در ضمت به خاطر لایه باز بود این کارت ویزیت ها شما میتوانید به راحتی رنگ های دیگری را نیز به آنها اضافه کنید و تغییر رنگ دهید.

وکتور لایه باز بک گراند ساده برای کارت ویزیت در چهار رنگ بندی مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز بک گراند رنگی برای پس زمینه کارت ویزیت در چهار رنگ مختلف با سایه روشن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده چندین لوگو و آرم شرکت های مختلف
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 421 بازدید
وکتور طرح لیبل رنگی تخفیف اجناس بصورت درصد بندی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل رنگی برای نمایش درصد تخفیف اجناس و تبلیغ فروش .
: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
: وکتور
: 65 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده نمودار های پیشرفت به رنگ آبی و قرمز و سفید
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 564 بازدید
وکتور ست اداری شرکتی سبز رنگ. دانلود وکتور لایه باز و آماده ست اداری شرکتی کامل سامل سربرگ کارت ویزیت پاکت نامه جلدی سی دی
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 251 بازدید
وکتور انگشت کلیک روی طرح کره زمین. دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گرافیکی انگشت کلید روی کره زمین با پس زمینه قاره ها
: ۱۳ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 230 بازدید