دانلود وکتور بک گراند سفید نارنجی گرافیکی

بک گراند سفید نارنجی موج دار گرافیکی

دانلود وکتور بک گراند سفید نارنجی گرافیکی با خطهای موج دار سیاه و زرشکی و خطچین قرمز.پس زمینه سفید با دایره های طوسی محو شده.خط های ظریف موازی چین خورده

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بک گراند سفید و نارنجی با خط مشکی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پس زمینه سفید با ترام طوسی رنگ را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به کارت پستال و کارت ویزیت و پس زمینه هایی با قابلیت نوشتن متن , قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده بکگراند نارنجی با زمینه سفید و دایره های خاکستری و خطوط موازی , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز بک گراند سفید نارنجی گرافیکی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دالود وکتور لایه باز بک گراند قرمز با قلب های بزرگ و کوچک
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 740 بازدید
وکتور بک گراند تیره سایه روشن زرشکی و سیاه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند تیره با سایه روشن های زرشکی و سیاه بصورت موج دار .
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 196 بازدید
دانلود وکتور لایهباز بک گراند کاغذ سفید و خنجر
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 541 بازدید
دانلود وکتور لایه باز بک گراند آبی و سفید
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 1130 بازدید
بکگراند خاکستری با موج آبی
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 987 بازدید