دانلود وکتور بک گراند سبز سفید برگ

دانلود وکتور لایه باز بک گراند سبز و سفید با برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با رنگ سبز و سفید و شاخه و برگ های پیچ خورده.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده یک بک گراند با رنگبندی سبز و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک بک گراند را مشاهده میکنید که کلا از دو رنگ سفید و سبز تشکیل شده است. این بک گراند از وسط به دو قسمت سبز و سفید تقسیم شده و در آن شاخه و برگ هایی با پیچ و تاب به چشم میخورند. شاخه و برگ هایی که در قسمت سبز رنگ هستند به رنگ سفید و شاخه و برگ هایی که در قسمت سفید بک گراند هستند به رنگ سبز میباشند. توجه داشته باشید که چون این وکتور بک گراند لایه باز است شما میتوانید هر رنگی که مایل هستید به آن بدهید.

وکتور لایه باز بک گراند سبز و سفید و شاخه و برگ های پیچیده در طرح کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند لکه های رنگی بزرگ که روی هم ریخته شده . دانلود وکتور لایه باز و طرح اماده لکه های رنگی بزرگ که روی هم ریخته شده اند با زمینه سفید .
: ۱۲ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 170 بازدید
وکتور بک گراند قرمز آبی با طرح قلب. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ قرمز و ابی و طرح دو قلب و گل و بوته
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 296 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی رنگ با دایره های بزرگ و کوچک
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 453 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند خااکستری و گل سرخ, وکتور آماده بک گراند خاکستری روشن و یک گل رز
: ۰۲ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 830 بازدید
وکتور بک گراند زرد نارنجی طرح خانه و نقشه ساختمان . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ زرد و نارنجی و طرح خانه و نقشه ساختمان .
: ۱۵ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 133 بازدید