دانلود وکتور بک گراند سبز سفید برگ

دانلود وکتور لایه باز بک گراند سبز و سفید با برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با رنگ سبز و سفید و شاخه و برگ های پیچ خورده.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده یک بک گراند با رنگبندی سبز و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک بک گراند را مشاهده میکنید که کلا از دو رنگ سفید و سبز تشکیل شده است. این بک گراند از وسط به دو قسمت سبز و سفید تقسیم شده و در آن شاخه و برگ هایی با پیچ و تاب به چشم میخورند. شاخه و برگ هایی که در قسمت سبز رنگ هستند به رنگ سفید و شاخه و برگ هایی که در قسمت سفید بک گراند هستند به رنگ سبز میباشند. توجه داشته باشید که چون این وکتور بک گراند لایه باز است شما میتوانید هر رنگی که مایل هستید به آن بدهید.

وکتور لایه باز بک گراند سبز و سفید و شاخه و برگ های پیچیده در طرح کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح های رنگی روی پس زمینه سفید
: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 686 بازدید
وکتور بک گراند قرمز آبی با طرح قلب. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ قرمز و ابی و طرح دو قلب و گل و بوته
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 217 بازدید
بک گراند سبز کره زمین با فلش ترام
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 551 بازدید
وکتور بک گراند طرح گل رز نوشته لاتین کم رنگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند طرح گل های رز قرمز روی نوشته های لاتین کم رنگ در پس زمینه.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 174 بازدید
دانلود وکتورلایه باز و آماده بک گراند طرح های دایره ای بزرگ و کوچک
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 371 بازدید