دانلود وکتور بک گراند سبز سفید برگ

دانلود وکتور لایه باز بک گراند سبز و سفید با برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با رنگ سبز و سفید و شاخه و برگ های پیچ خورده.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده یک بک گراند با رنگبندی سبز و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک بک گراند را مشاهده میکنید که کلا از دو رنگ سفید و سبز تشکیل شده است. این بک گراند از وسط به دو قسمت سبز و سفید تقسیم شده و در آن شاخه و برگ هایی با پیچ و تاب به چشم میخورند. شاخه و برگ هایی که در قسمت سبز رنگ هستند به رنگ سفید و شاخه و برگ هایی که در قسمت سفید بک گراند هستند به رنگ سبز میباشند. توجه داشته باشید که چون این وکتور بک گراند لایه باز است شما میتوانید هر رنگی که مایل هستید به آن بدهید.

وکتور لایه باز بک گراند سبز و سفید و شاخه و برگ های پیچیده در طرح کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند پروانه با رنگبندی مختلف. دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند پرواز پروانه در میان حباب ها در رنگبندی های مختلف
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 186 بازدید
وکتور بک گراند خردلی رنگ دایره پروانه در حال پرواز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ خردلی با سایه روشن و طرح های پروانه و دایره های سفید.
: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 111 بازدید
وکتور بک گراند مربع های زرد سبز نارنجی روی هم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند مربع های بزرگ و کوچک با لبه های گرد به رنگ های زرد سبز و نارنجی.
: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 104 بازدید
پس زمینه مداری آبی رنگ-بک گراند مدار الکترونیکی
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 484 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشن سبز و آبی رنگ با چند خط سفید
: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 861 بازدید