دانلود وکتور بک گراند رنگی دانه برف

دانلود وکتور لایه باز بک گراند رنگی دانه برف

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند رنگی دانه های برف و خطوط اوریب رنگی در پس زمینه.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک بک گراند رنگی با طرح شکل هندسی دانه های برف قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز یک بک گراند رنگی را مشاهده میکنید در آن دانه های برف در اندازه های بزرگ و کوچک به شکل هندسیشان از بالای بک گراند به سمت پایین بک گراند آویزان شده اند. در پس زمینه این بک گراند خطوط زخیم با رنگ های بنفش، زرد، آبی و صورتی بصورت اوریب کشیده شده اند. این وکتور بک گراند مناسب برای استفاده در طرح هایی با موضوع کریسمس و شادی میباشد و صد البته به خاطر لایه باز بودن آن میتوانید هر تغییری در رنگ بندی آن ایجاد کنید.

وکتور لایه باز بک گراند دانه های بزرگ و کوچک برف و خطوط رنگی اوریب در پس زمینه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند خاکستری سفید سایه روشن ملایم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ سفید و خاکستری با سایه روشن ملایم و ستاره های کوچک سفید.
: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 271 بازدید
بکگراند سبز بارش برف.پس زمینه سبز برف بلوری
: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 601 بازدید
وکتور بک گراند مربع های زرد سبز نارنجی روی هم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند مربع های بزرگ و کوچک با لبه های گرد به رنگ های زرد سبز و نارنجی.
: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 152 بازدید
وکتور بک گراند رنگی سبز و زرد روشن. دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند رنگی سبز و زرد روشن با پس زمینه آبی روشن
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 230 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند تکه های پازل, وکتور طرح آماده تکه های رنگی پازل در کنا هم
: ۰۲ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 370 بازدید