دانلود وکتور بک گراند رنگی دانه برف

دانلود وکتور لایه باز بک گراند رنگی دانه برف

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند رنگی دانه های برف و خطوط اوریب رنگی در پس زمینه.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک بک گراند رنگی با طرح شکل هندسی دانه های برف قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز یک بک گراند رنگی را مشاهده میکنید در آن دانه های برف در اندازه های بزرگ و کوچک به شکل هندسیشان از بالای بک گراند به سمت پایین بک گراند آویزان شده اند. در پس زمینه این بک گراند خطوط زخیم با رنگ های بنفش، زرد، آبی و صورتی بصورت اوریب کشیده شده اند. این وکتور بک گراند مناسب برای استفاده در طرح هایی با موضوع کریسمس و شادی میباشد و صد البته به خاطر لایه باز بودن آن میتوانید هر تغییری در رنگ بندی آن ایجاد کنید.

وکتور لایه باز بک گراند دانه های بزرگ و کوچک برف و خطوط رنگی اوریب در پس زمینه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز بک گراند دایره های سفید و خاکستری
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 1740 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشن سبز و آبی رنگ با چند خط سفید
: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1294 بازدید
دانلود وکتور لایه باز بک گراند سایه روشن آبی و سفید
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 617 بازدید
وکتور بک گراند لکه های رنگی بزرگ که روی هم ریخته شده . دانلود وکتور لایه باز و طرح اماده لکه های رنگی بزرگ که روی هم ریخته شده اند با زمینه سفید .
: ۱۲ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 170 بازدید
وکتور بک گراند پروانه با رنگبندی مختلف. دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند پرواز پروانه در میان حباب ها در رنگبندی های مختلف
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 304 بازدید