دانلود وکتور بک گراند دایره سفید خاکستری

دانلود وکتور لایه باز بک گراند دایره های سفید و خاکستری

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با دایره های بزرگ و کوچک سفید و خاکستری رنگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و آماده طرح بک گراند زیبای سفید و خاکستری با سایه روشن ملایم قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک بک گراند زیبا را مشاده میکنید که به دو رنگ سفید و خاکستری است. در این وکتور بک گراند دایره های بزرگ و کوچک خاکستری رنگی به چشم میخورد که با نظم در کنار هم از بزرگ به کوچک چیده شده اند و این امر سبب ایجاد یک سایه روشن زیبا گردیده است. این وکتور بک گراند نیز لایه باز میباشد و شما به سادگی میتوانید در برنامه گرافیکی مانند ادوب ایلوستریتور هر بخشی از آن را تغییر دهید.

وکتور لایه باز بک گراند زیبای سفید و خاکستری با سایه روشن ملایم کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده هاله های دایره ای رنگی سفید و قرمز
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 844 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند خااکستری و گل سرخ, وکتور آماده بک گراند خاکستری روشن و یک گل رز
: ۰۲ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 758 بازدید
دانلود وکتور لایه باز بک گراند سایه روشن آبی و سفید
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 572 بازدید
وکتور بک گراند رنگی زرد آبی سفید با طراحی ساده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند رنگی با سه رنگ آبی زرد و سفید و طراحی ساده .
: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 155 بازدید
وکتور بک گراند فانتزی مخصوص هدر سایت. دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده بک گراند فانتزی مخصوص هدر سایت با رنگ بندی های روشن و شاد
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 322 بازدید