دانلود وکتور بک گراند آبی و سفید

دانلود وکتور لایه باز بک گراند آبی و سفید

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند آبی با خطوط نازک و منحنی سفید رنگ.

در این پست برای شما وکتور آماده و طرح لایه باز از یک بگ گراند زیبا با رنگ بندی آبی و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و با لایه های باز از یک بک گراند را مشاهده میکنید که بروی صفحه سفید رنگ طرح های منحنی با رنگ آبی کشیده شده است. در این بک گراند بر روی این طرح های منحنی آبی توسط خطوط بسیار نازک سفید رنک و با پیچ و تاب بسیار سایه روشن های بسیار زیبایی ایجاد کرده است که باعث ایجاد حجم در این بک گراند شده است. وکتور بک گراند فوق کاملا لایه باز است و هر قسمتی از آن را میتوانید تغییر دهید.

وکتور لایه باز بک گراند طرح های منحنی آبی رنگ و خطوط ناز ک و منحنی سفید روی آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
بکگراند کره زمین و جهان پس زمینه آبی سفید
: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 578 بازدید
وکتور بک گراند سایه روشن ملایم آبی قرمز با طرح گل. دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده بک گراند سایه روشن رنگی قرمز آبی ملایم با طرح محو و کم رنگ گل.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 153 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سیاه با خطوط رنگی و ستاره های کوچک سفید
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 416 بازدید
وکتور بک گراند خردلی رنگ دایره پروانه در حال پرواز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ خردلی با سایه روشن و طرح های پروانه و دایره های سفید.
: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 156 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشن سبز و آبی رنگ با چند خط سفید
: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1093 بازدید