دانلود وکتور بک گراند آبی و سفید

دانلود وکتور لایه باز بک گراند آبی و سفید

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند آبی با خطوط نازک و منحنی سفید رنگ.

در این پست برای شما وکتور آماده و طرح لایه باز از یک بگ گراند زیبا با رنگ بندی آبی و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و با لایه های باز از یک بک گراند را مشاهده میکنید که بروی صفحه سفید رنگ طرح های منحنی با رنگ آبی کشیده شده است. در این بک گراند بر روی این طرح های منحنی آبی توسط خطوط بسیار نازک سفید رنک و با پیچ و تاب بسیار سایه روشن های بسیار زیبایی ایجاد کرده است که باعث ایجاد حجم در این بک گراند شده است. وکتور بک گراند فوق کاملا لایه باز است و هر قسمتی از آن را میتوانید تغییر دهید.

وکتور لایه باز بک گراند طرح های منحنی آبی رنگ و خطوط ناز ک و منحنی سفید روی آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
بکگراند خاکستری با موج آبی
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 987 بازدید
وکتور بک گراند نارنجی سربرگ جلد کتاب با طرح ساقه و برگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند نارنجی برای سر برگ و جلد کتاب با طرح ساقه و برگ .
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 210 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند تکه های پازل, وکتور طرح آماده تکه های رنگی پازل در کنا هم
: ۰۲ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 440 بازدید
وکتور بک گراند آبی سفید طرح برف در اشکال مختلف. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ آبی و سفید با طرح دانه های برف در اکال و اندازه های مختلف.
: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 327 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند خااکستری و گل سرخ, وکتور آماده بک گراند خاکستری روشن و یک گل رز
: ۰۲ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 830 بازدید