دانلود وکتور بک گراند آبی سفید

دانلود وکتور لایه باز بک گراند سایه روشن آبی و سفید

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند چهار خانه آبی و سفید با طرح نیم دایره آبی و نارنجی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از بک گراند آبی با خطوط سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک بک گراند را با رنگ آبی مشاهده میکنید که توسط خطوط زخیم سفید به خانه های مستطیلی شکل تقسیم شده اند. همچنین خطوط بسیار نازک سفید رنگ که بر روی طرح بک گراند پیچ و تاب خورده اند باعث ایجاد سایه روشن زیبا در این بک گراند گردیده اند. در گوشه بالا بک گراند چند نیم حلقه زخیم به رنگ آبی و نارنجی به چشم میخورند که بصورت معلق در وکتور قرار دارند و به این بک گراند حجم داده اند.

وکتور لایه باز طرح بک گراند رنگی آبی و سفید با نیم حلقه های زخیم معلق در بک گراند کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند سیاه نور آبی فلش سفید و حلقه دایره. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با پس زمینه سیاه و نور های آبی رنگ و فلش های سفید دور حلقه نازک سفید.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 156 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشن های نارنجی و آبی
: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 506 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند قرمز و نارنجی با طرح دانه های برف
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 556 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی با اعداد صفر و یک بصورت دایره ای
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 370 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده بک گراند زرد رنگ با گل های سفید, دانلود وکتور آماده گل و ساقه های سفید روی پس زمینه زرد
: ۰۴ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 525 بازدید