دانلود وکتور بک گراند آبی سفید نارنجی

دانلود وکتور لایه باز بک گراند آبی سفید نارنجی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند خطوط منحنی آبی سفید و نارنجی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و آماده از طرح بک گراند آبی سفید و نارنجی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز یک بک گراند رنگی را با خطوط منحنی آبی و سفید و نارنجی مشاهده میکنید. این وکتور بک گراند زیبا از پیچیدن و تاب خوردن تعداد زیادی خط منحنی سفید و آبی و نارنجی تشکیل شده است که که پیچیدن این خطوط در هم باعث ایجاد سایه روشن در این وکتور شده است. البته به دلیل لایه باز بودن وکتور شما به راحتی میتوانید رنگ بندی آن را به دلخواه و متناسب با طراحی خود تغییر دهید.

وکتور لایه باز طرح بک گراند رنگی با خطوط منحنی آبی سفید و نارنجی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند قرمز آبی با طرح قلب. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ قرمز و ابی و طرح دو قلب و گل و بوته
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 224 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشن زرد و نارنجی با طرح های خطی و مربعی
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 486 بازدید
دانلود وکتور لایه باز بک گراند کاغ دیواری
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 631 بازدید
وکتور بک گراند تیره سایه روشن زرشکی و سیاه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند تیره با سایه روشن های زرشکی و سیاه بصورت موج دار .
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 108 بازدید
دانلود وکتور لیه باز و اماده بک گراند آبی و سبز با حباب های دایره ای
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 439 بازدید