دانلود وکتور بکگراند سفید طوسی قرمز پارچه ای

بکگراند سفید طوسی قرمز پارچه ای

دانلود وکتور بکگراند سفید طوسی قرمز پارچه ای موجدار با خال های دایره ای ترام.پس زمینه زیبا از طرح پارچی ای موج دار قرمز رنک بر روی بک گراند سفید طوسی خال خال

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بکگراند سفید قرمز پارچه ای را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پس زمینه طوسی سفید قرمز موج دار را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به پس زمینه و بک گراند کارهای گرافیکی و کارت های ویزیت قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده بک گراند به رنگ سفید طوسی قرمز به حالت پارچه ای موجدار بر روی زمینه خال دار , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز بکگراند سفید طوسی قرمز پارچه ای را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
بکگراند خاکستری با موج آبی
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 988 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی با اعداد صفر و یک بصورت دایره ای
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 436 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشن سبز تیره با ساقه
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 524 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند کاغذ سفید با پاپیون آبی رنگ
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 523 بازدید
وکتور بک گراند نارنجی سربرگ جلد کتاب با طرح ساقه و برگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند نارنجی برای سر برگ و جلد کتاب با طرح ساقه و برگ .
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 210 بازدید