دانلود وکتور بکگراند خاکستری با موج آبی

بکگراند خاکستری با موج آبی

دانلود وکتور لایه باز بکگراند خاکستری با موج آبی.پس زمینه طوسی با شطرنجی محو و خطهای آبی و سرمه ای موج دار در وسط بک گراند

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بکگراند خاکستری و شطرنجی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پس زمینه طوسی موج دار را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به یکگراند و پس زمینه پوستر و کارت ویزیت قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده بک گراند خاکستری روشن با خط های موج دار آبی رنگ کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز بکگراند خاکستری با موج آبی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی رنگ با دایره های بزرگ و کوچک
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 452 بازدید
وکتور بک گراند سایه روشن آبی طوسی رنگ با حالت رویایی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با سایه روشن آبی و طوسی رنگ با حالت رویایی و طرح شاخه و برگ .
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 212 بازدید
وکتور بک گراند لکه های سبز آبی زرد. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند لکه های رنگ پاشیدگی آبی زرد و سبز رنگ
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 278 بازدید
وکتور بک گراند خاکستری سفید سایه روشن ملایم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ سفید و خاکستری با سایه روشن ملایم و ستاره های کوچک سفید.
: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 425 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی تیره با نقطه های سفید رنگ
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 632 بازدید