دانلود وکتور بسکتبالیست و تمام وسائل مربوط به ورزش بسکتبال

دانلود وکتور بسکتبالیست و تمام وسائل مربوط به ورزش بسکتبال

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده پرش های بسکتبالیست از زوایای مختلف به همراه لوازم ورزشی مانند لباس و توپ بسکتبال و دار حلقه

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی از حرکات ورزش بسکتبال و لوازم ورزش بسکتبال را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز مخصوص ورزش بسکتبال را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ورزش بسکتبال قابل استفاده است.

وکتور شامل ۱۴ حالت پرش ورزشکار و نمای کلی از دار حلقه و یک نمای متمرکز بر حلقه و تور با رنگ قرمز به علاوه طرح توپ بسکتبال و لباس آستین حلقه ای مربوط به این رشته ورزشی می باشد.بخشی از این وکتور به صورت سیاه و سفید و بخشی دیگر رنگی است.طرح های رنگی در عین سادگی و نداشتن آرم و برند خاصی با تمام جزئیات پیاده سازی شده است و این کار طراح را برای پیاده سازی ایده و برند و آرم خود بر روی این وسائل ورزشی را بسیار راحت و آسان میکند.

وکتور لایه باز طرح آماده بسکتبالیست و تجهیزات ورزش بسکتبال کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز بسکتبالیست و تمام وسائل مربوط به ورزش بسکتبال را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور کلاه ورزشی نقابدار سه خط
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 492 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده توپ های چهل تیکه سیاه و سفید و جمعیت
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 501 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دستکش های قرمز رنگ بوس کنار هم
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 382 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح مرد به رنگ سیاه در حال جامپ و پریدن با طناب
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 528 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده مرد ژیمناستیک کار در حال انجام ورزش روی دار حلقه
: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1092 بازدید