دانلود وکتور بسکتبالیست و تمام وسائل مربوط به ورزش بسکتبال

دانلود وکتور بسکتبالیست و تمام وسائل مربوط به ورزش بسکتبال

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده پرش های بسکتبالیست از زوایای مختلف به همراه لوازم ورزشی مانند لباس و توپ بسکتبال و دار حلقه

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی از حرکات ورزش بسکتبال و لوازم ورزش بسکتبال را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز مخصوص ورزش بسکتبال را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ورزش بسکتبال قابل استفاده است.

وکتور شامل ۱۴ حالت پرش ورزشکار و نمای کلی از دار حلقه و یک نمای متمرکز بر حلقه و تور با رنگ قرمز به علاوه طرح توپ بسکتبال و لباس آستین حلقه ای مربوط به این رشته ورزشی می باشد.بخشی از این وکتور به صورت سیاه و سفید و بخشی دیگر رنگی است.طرح های رنگی در عین سادگی و نداشتن آرم و برند خاصی با تمام جزئیات پیاده سازی شده است و این کار طراح را برای پیاده سازی ایده و برند و آرم خود بر روی این وسائل ورزشی را بسیار راحت و آسان میکند.

وکتور لایه باز طرح آماده بسکتبالیست و تجهیزات ورزش بسکتبال کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز بسکتبالیست و تمام وسائل مربوط به ورزش بسکتبال را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده پریدن با دو چرخه از روی نرده های کنار خیابان
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 385 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کفش مخصوص ورزش پاتیناژ لنگه سمت چپ
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 413 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چوب اسکی و کفش مخصوص اسکی کردن
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 417 بازدید
دانلود وکتور توپ و زمین های ورزشی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 430 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تجهیزات و وسایل ورزش متور سواری مانند موتور سیکلت
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 361 بازدید