دانلود وکتور آیکون کارتونی مشاغل مختلف

آیکون کارتونی مشاغل مختلف-خیاط-کشاورز-شعبده باز-عکاس-نظافتچی-دکتر و گل فروش

وکتور آیکون کارتونی مشاغل مختلف مانند : خیاط-عکاس-شعبده باز-معلم-بابا نوئل-کارگر-گل فروش-کشاورز-دکتر-مهماندار هواپیما-گارسن-آرایشگر-مهندس-اپراتور و منشی تلفنی-نظافتچی و دندان پزشک

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون های مربوط به مشاغل و حرفه های گوناگون را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون شغل های مختلف را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط شغل و حرفه های مختلف کاری قابل استفاده است.

این وکتور شامل ۱۶ آیکون کارتونی رنگارنگ مربوط به مشاغل و حرفه های مختلف کاری میباشد. از این وکتور و آیکون های موجود در آن میتوان در مشاغل کاری زیر استفاده کرد.

خیاطی و دوخ و دوز با چرخ خیاطی-عکاسی و مشاغل مربوط به عکس-شعبده بازی و تردستی-شغل شریف معلمی و آموزگاری-آیکون مربوط به کریسمس و بابا نوئل-شغل کارگری و موارد مربوط به راه سازی-گل فروشی و گل آرایی-کشاورزی و باغ بانی-پزشکی و دکترا-خدمه و مهماندار هواپیما-گارسنی و مهمانداری-آرایشگری و اصلاح مو-مهندسی-اپراتوری و منشی تلفنی-نظافتچی و آبدارچی-دندان پزشکی

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون مشاغل مربوط به کارهای مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون کارتونی مشاغل مختلف را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون فلش های رنگی جهت نما
: ۲۲ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 520 بازدید
وکتور آیکون های رنگی کلید دانلود فایل با کادر مستطیلی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی آیکون رنگی کلید دانلود فایل با کادر مستطیلی کشیده و نوشته دانلود.
: ۰۹ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 108 بازدید
دانلود وکتور آیکون های خاکستری مربعی. دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های خاکستری مربعی با موضوعات اینترنتی
: ۱۰ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 201 بازدید
وکتور آیکون منی مخصوص بالای سایت به رنگ سیاه و خاکستری. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چهار عدد منوی مخصوص بالای وب سایت به رنگ خاکستری و سیاه با سایه روشن.
: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 109 بازدید
دانلود وکتور لایه باز آیکون رنگی سرچ موزیک و ساعت
: ۰۷ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 439 بازدید