دانلود وکتور آیکون رنگی دارت تبلت آچار ذره بین

آیکون رنگی دارت تبلت آچار ذره بین

دانلود وکتور آیکون رنگی صفحه دارت بازی , تبلت و قلم حرارتی , ابزار آچار دوسر تخت و رینگی , ذره بین به همراه چند برگ کاغذ نوشته شده

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون رنگی از ابزار متفاوت را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون آچار و تبلت را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به اسباب بازی و تکنولوژی و تعمیرگاهی قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح آیکون رنگی جذاب در زمینه های مختلف میباشد.

اولین وکتور مربوط به موضوع تعمیرگاهی است . شامل دو عدد آچار دو سر که یک طرف آن آچار تخت و سمت دیگر آچار به صورت رینگی است.

دومین وکتور شامل چند برگ کاغذ نوشته شده به همراه ذره بینی که بر روی آنها قرار گرفته.

سومین وکتور آیکون نمایی از یک تخته بازی دارت و یا همان سیبل نشانه گیری است که بر روی آن چندین دارت رنگی با رنگهای جذاب و شاد قرار گرفته

چهارمین آیکون مربوط به یک تبلت با قلم لمسی می باشد.

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون سیبل و دارت کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون رنگی دارت تبلت آچار ذره بین را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور آیکون رنگی تلفن قطب نما قفل و چند آیکون دیگر. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی آیکون تلفن ، قطب نما ، کره زمین ، قفل و تعدادی آیکون دیگر.
: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 72 بازدید
آیکون ابزار الات ساختمانی کلاه ایمنی
: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 394 بازدید
وکتور آیکون گوشی پزشکی قرص آمپول و تجهیزات پزشکی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های قرص گوشی پزشکی و آمپول میکروسکوپ و کیف کمک های اولیه.
: ۲۴ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 126 بازدید
وکتور آیکون های رنگی سه بعدی مفهومی با سایه زیر آنها. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی وکتور رنگی با طراحی سه بعدی با موضوعات مفهومی.
: ۲۴ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 116 بازدید
دانلود وکتور لایه باز آیکون خانه و نماد املاک
: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 485 بازدید