دانلود وکتور آیکون اینترنت و ویندوز

وکتور آیکون اینترنت ویندوز

دانلود وکتور آیکون اینترنت , ویندوز , ویندوز , بسته پستی , کتاب و سی دی برای مطالب مربوط به کامپیوتر و خرید اینترنتی

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون مربوط به اینترنت را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون اینترنت اکسپلورر و ویندوز را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کامپیونر و خرید اینترنتی قابل استفاده است.

وکتور شامل ۶ طرح آیکون مختلف مربوط به اینترنت و کامپیوتر است. مجموعه وکتور آیکون در زمبنه اینترنت و مرورگر و خرید اینترنتی . این مجموعه شامل موارد زیر میباشد.

۱-وکتور آیکون آرم ویندوز

۲-وکتور آیکون کتاب و سی دی

۳-وکتور آیکون لایه باز ساعت به شکل قفل

۴-وکتور آیکون آرم مرورگر اینترنت اکسپلورر به همراه کره زمین

۵-وکتور آیکون کارتن پستی

۶-وکتور آیکون لامپ تنگستنی روشن

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون مرورگر اینترنت و ویندوز کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون اینترنت و ویندوز را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور آیکون منو سایت . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های رنگی منو سایت. وکتور لایه باز موهای رنگی با طرح های مختلف برای استفاده در وب سایت.
: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 404 بازدید
دانلود وکتور لایهباز آیکون کارتونی رنگی پزشکی
: ۰۷ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 865 بازدید
وکتور چند آیکون رنگی مداد تلفن وای فای کره زمین و موبایل. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی آیکون رنگی و زیبا از تلفن مداد موبایل کره زمین و علامت اتساین.
: ۲۴ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 336 بازدید
وکتور آیکون تقویم ساعت ساختمان نارنجی . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور آیکون تقویم ساعت ساختمان نارنجی و ماشین حساب و نمودار و ساعت آدمک است .
: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 17 بازدید
وکتور آیکون پول نقد ترازو عدالت و سکه . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور آیکون پول نقد ترازو عدالت و سکه ، ماشین حساب ، نمودار ، اسکناس به رنگ آبی .
: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 19 بازدید