دانلود وکتور آیکون ابزار الات ساختمانی

آیکون ابزار آلات ساختمانی کلاه ایمنی

وکتور آیکون ابزار آلات ساختمانی شامل کلاه ایمنی و بیلچه,چیدمان آجر,قلتک و سطل رنگ,خط کش نقشه کشیو مداد,آیکون خانه و پول

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون ابزار آلات ساخت و ساز ساختمانی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون بیلچه و کلاه ایمنی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ساخت و ساز ساختمانی و املاک قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح متفاوت از آیکون ابزار آلات مربوط به ساختمان میباشد.آیکون کلاه ایمنی زرد رنگ با بیلچه و دیوار آجری که در طرح های مربوط به بنایی کاربرد زیادی دارد.آیکون مداد و خط کش تی که در موارد مربوط به نقشه کشی ساختمانی مورد استفاده است.آیکون خانه با سقف شیروانی و دود کش به همراه نماد دلار که در زمینه خرید و فروش املاک کاربرد دارد/پ.و نهایتا آیکون سطل رنگ به همراه قلطک نقاشی که کاربردی کاملا مشخص و واضح دارد.

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون ابزار ساختمان سازی و مربوط به ساخت و ساز کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون ابزار الات ساختمانی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
آیکون کارتونی مشاغل مختلف-خیاط-کشاورز-شعبده باز-عکاس-نظافتچی-دکتر و گل فروش
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 630 بازدید
دانلود وکتور آیکون های دایره ای کامپیوتری . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های دایره ای کامپیوتری. وکتور طرح آماده آیکون موس و لب تاب روی استوانه های دایره ای.
: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 374 بازدید
دانلود وکتور لایه باز آیکون لوازم شخصی مردانه و زنانه
: ۰۷ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 515 بازدید
وکتور آیکون های دایره کوچک کاربردی با طرح های مختلف. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعداد زیادی آیکون کوچک دایره های با طرح های مو ضوعات مختلف و کاربردی
: ۲۴ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 250 بازدید
دانلود وکتور لایه باز وآماده آیکون کارتونی رنگی
: ۰۶ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 535 بازدید