دانلود وکتور آیکون ابزار الات ساختمانی

آیکون ابزار آلات ساختمانی کلاه ایمنی

وکتور آیکون ابزار آلات ساختمانی شامل کلاه ایمنی و بیلچه,چیدمان آجر,قلتک و سطل رنگ,خط کش نقشه کشیو مداد,آیکون خانه و پول

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون ابزار آلات ساخت و ساز ساختمانی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون بیلچه و کلاه ایمنی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ساخت و ساز ساختمانی و املاک قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح متفاوت از آیکون ابزار آلات مربوط به ساختمان میباشد.آیکون کلاه ایمنی زرد رنگ با بیلچه و دیوار آجری که در طرح های مربوط به بنایی کاربرد زیادی دارد.آیکون مداد و خط کش تی که در موارد مربوط به نقشه کشی ساختمانی مورد استفاده است.آیکون خانه با سقف شیروانی و دود کش به همراه نماد دلار که در زمینه خرید و فروش املاک کاربرد دارد/پ.و نهایتا آیکون سطل رنگ به همراه قلطک نقاشی که کاربردی کاملا مشخص و واضح دارد.

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون ابزار ساختمان سازی و مربوط به ساخت و ساز کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون ابزار الات ساختمانی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های فیلم برداری و ضبط صدا و کلاکت
: ۲۲ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 317 بازدید
آیکون تجارت جهانی و بیزینس-آمار و رشد اقتصادی
: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 360 بازدید
وکتور آیکون سطل رنگ کلاه شعبده بازی و دو آیکون دیگر . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های رنگی و زیبای سطل رنگ و کلاه و عصای شعبده بازی و لوله آزمایشگاهی .
: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 80 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های رنگی میوه های مختلف مانند موز و آناناس
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 322 بازدید
دانلود وکتور لایه باز آیکون نماد تجارت و کار
: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 417 بازدید