دانلود وکتورو الپیپر ستاره های رنگی

دانلود وکتور لایه باز والپیپر شتاره هیا رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ستار های رنگی بزرگ و کوچک و پس زمینه زرشکی. وکتور آماده طرح ستاره های رنگی با پس زمینه زرشکی قرمز.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر چندین ستاره رنگی بر روی یک نوار نارنجی و پس زمینه زرشکی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک والپیپر رنگی را مشاده میکنید که در آن تعدادی ستاره رنگی بر روی یک نوار نارنجی به چشم میخورند.

در وکتور فوق طرح لایه باز یک والپیپر را میبینید که در آن جندین ستاره رنگی به رنگ های زرد، بنفش و آبی قرار دارند. زیر این ستاره ها یک نوار کشیده نارنجی رنگ قرار دارد. در کنار نوار نارنجی رنگ مقداری ساقه نازک با پیچ و تاب به رنگ های سفید و قرمز کشیده شده است و  دو فلش جهت نما در گوشه های نوار قرار دارند. پس زمینه والپیپر زرشکی تیره میباشد که در آن خط های پهن به مانند شعاع نور و با سایه روشن قرمز و زرشکی دیده میشود. این والپیپر کاملا لایه باز است و شما میتوانید به آسانی آن را به طراحی خود منتقل کرده و به هر اندازه که میخواهید بزرگ نمایی کنید بدون اینگه ذره ای در کیفیت آن افت ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده ستار های رنگی بزرگ و کوچک و پس زمینه زرشکی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر چندین ستاره رنگی بر روی یک نوار نارنجی و پس زمینه زرشکی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید.


 

 

دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر موزیک و گوی شیشه ای وسط دیسکو با دو بال
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 418 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر با طرح فانتزی رنگی و پس زمینه سبز
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 558 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده نوار پهن زرشکی و برگ و دایره های رنگی
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 452 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر گیتار برقی با بال های طلایی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 509 بازدید
دانلود وکتور والپیپر بادکنک های رنگی. دالنود وکتور لایه باز والپیپر بادکنک های رنگی با پس زمینه زرد رنگ
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 470 بازدید