دانلود وکتورو الپیپر ستاره های رنگی

دانلود وکتور لایه باز والپیپر شتاره هیا رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ستار های رنگی بزرگ و کوچک و پس زمینه زرشکی. وکتور آماده طرح ستاره های رنگی با پس زمینه زرشکی قرمز.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر چندین ستاره رنگی بر روی یک نوار نارنجی و پس زمینه زرشکی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک والپیپر رنگی را مشاده میکنید که در آن تعدادی ستاره رنگی بر روی یک نوار نارنجی به چشم میخورند.

در وکتور فوق طرح لایه باز یک والپیپر را میبینید که در آن جندین ستاره رنگی به رنگ های زرد، بنفش و آبی قرار دارند. زیر این ستاره ها یک نوار کشیده نارنجی رنگ قرار دارد. در کنار نوار نارنجی رنگ مقداری ساقه نازک با پیچ و تاب به رنگ های سفید و قرمز کشیده شده است و  دو فلش جهت نما در گوشه های نوار قرار دارند. پس زمینه والپیپر زرشکی تیره میباشد که در آن خط های پهن به مانند شعاع نور و با سایه روشن قرمز و زرشکی دیده میشود. این والپیپر کاملا لایه باز است و شما میتوانید به آسانی آن را به طراحی خود منتقل کرده و به هر اندازه که میخواهید بزرگ نمایی کنید بدون اینگه ذره ای در کیفیت آن افت ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده ستار های رنگی بزرگ و کوچک و پس زمینه زرشکی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر چندین ستاره رنگی بر روی یک نوار نارنجی و پس زمینه زرشکی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید.


 

 

دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود کتور لایه باز و آماده والپیپر رنگی طرح های ستاره و برگ های سبز و دایره های رنگی
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 451 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر ستاره و فلش بنفش با پس زمینه تیره
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 615 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر بسته هدیه آبی با روبان قرمز و شکوفه های بهاری
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 472 بازدید
وکتور والپیپر مشت دست راست انسان. دالنود وکتور لایه باز و آماده والپیپر مشت دست انسان با سیم خاردار اطراف آن
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 350 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کاغذ قدیمی در پشت یک شمع روشن
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 988 بازدید