دانلود عکس گرافیکی خانه بافتنی برف

دانلود عکس با کیفیت فول hd خانه بافتنی در برف

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از خانه سقف شیروانی با جنس بافتی در میان برف ها. عکس خانه در زمستان از جنس بافتنی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd گرافیکی از یک خانه که از جنس بافتنی میباشد در میان برف قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd یک خانه با سقف شیروانی را مشاهده میکنید که جنس آن از بافتنی میباشد و در میان برف قرار دارد.

این عکس تصویر یک خانه دو طبقه با سقف شیروانی میباشد که انگار با نخ کاموا آن را باخته اند و بافتنی است. این خانه به رنگ کرم روشن میباشد و در فاصله دوری میباشد. اطراف خانه حصار کوتاهی کشیده شده است و کنار آن چند رخت که خزان کرده و برگی ندارد دیده میشود. خانه بافتنی در میان دشت بزرگی قرار دارد که تمام آن را برف سفید پوشانده است. عکس خانه بافتنی که بسیار زیبا و گرافیکی طرحی شده است کیفیت بالای دارد که شما میتوانید از آن در طراحی حرفه ای استفاده کنید.

عکس فول hd از خانه سقف شیروانی با جنس بافتی در میان برف ها از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd گرافیکی از یک خانه که از جنس بافتنی میباشد در میان برف را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلو عکس گرافیکی با کیفیت فول hd پل معلق در غروب
: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 471 بازدید
عکس گرافیکی شخصیت معروف گارفیلد . دانلود عکس با کیفیت و فول HD شخصیت معروف فیلم کارتونی گربه ایی به نام گارفیلد که توسط جیم دیویس (Jim Davis) خلق شده است .
: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
: عکس
: 32 بازدید
عکس گرافیکی پرتره زن با گل و برگ بصورت خطی. دانلود عکس گرافیکی با کیفیت بالا و فول hd پرتره زن جوان با پس زمینه سیاه و طرح های خطی گل و برگ.
: ۲۳ دی ۱۳۹۶
: عکس
: 285 بازدید
عکس شهر قدیمی با ساختمانهای گلی و گنبدهای گرد . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD گرافیکی شهر قدیممی و کهن با ساختمانهای گلی و خشتی و گنبدهای گرد .
: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
: عکس
: 33 بازدید
عکس کاخ به سبک معماری تاریخی گوتیک . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس کاخ به سبک معماری تاریخی گوتیک که یک سبک مذهبی نیز می باشد و این عکس مناسب طرحهای تاریخی و سنتی است .
: ۰۳ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 14 بازدید