دانلود عکس کشتی تفریحی بادبانی کوچک

عکس با کیفیت فول hd کشتی بادبانی کوچک در دریای آرام

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کشتی کوچک بادبانی در دریای آرام. عکس کشتی کوچک بادبانی سفید با بادبان های پایین کشیده شده.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک کشتی بادبانی کوچک در دریای آرام و بدون موج قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک کشتی بادبانی کوچک سفید رنگ را مشاهده میکنید که بادبان های آن پایین کشیده شده است.

در این عکس تصویری از یک کشتی بادبانی کوچک به رنگ سفید را مشاهده میکنید. این کشتی بادبانی در آب های آرام و بدون موج متوقف شده است. عکس از نمای یالا از کشتی گرفته شده است و بر روی آن تعداد زیادی مردو زن در حال نفریح میباشند. همچنین در اطراف کشتی تعدادی به درون آب پریده اند و در حال تفریح ، شنا  اب تنی هستند. بادبان های کشتی پایین کشیده شده اند تا کشتی حرکت نکند و در جای خود تابت باشد. عکس از فاصله دوری گرفته شده است بصورتی که آدم های روی کشتی بسیار ریز دیده میشوند. عکس کشتی بادبانی کوچک تفریحی که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd کشتی کوچک بادبانی تفریحی در دریای آرام از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک کشتی بادبانی کوچک تفریحی در دریای آرام و بدون موج را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس کشتی باری کانتینر بر کنار اسکله از نمای بالا. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کشتی بزرگ باری کانتینر بر کنار اسکله در حال تخلیه بار.
: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 83 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd کشتی بزرگ تفریحی سفید رنگ از نمای جلو
: ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 295 بازدید
عکس با کیفیت فول hd لوکوموتیو بخار قدیمی به رنگ سیاه
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 403 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd موتور سه چرخه با باربند قرمز رنگ
: ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 379 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd موتور سیکلت با مدل قدیمی از نمای بغل
: ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 298 بازدید