دانلود عکس پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ

عکس با کیفیت فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال شوت شده

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال. عکس شیرجه دروازه بان به سمت توپ شوت شده به دروازه.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از پریدن دروازه بان به سمت توپ شوت شده فوتبال قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دروازه بان که به سمت توپ فوتبالی پریده که به دروازه شوت شده قرار داده ایم.

در این عکس تصویری از یک دروازه بان جوان را مشاهده میکنید که به سمت توپ فوتبال پریده است. این دروازه بان با قدرت به سمت توپ فوتبال که به سمت دروازه شوت شده پریده است و تا جایی که توانسته خود را کشیده و میخواهد با دست چپ خود مانع از ورود توپ به دروازه شود. این عکس گرافیکی دروازه بان را در حالتی نشان میدهد که بین زمین و هوا معلق بوده و به توپی که به دروازه اش نزدیک میشود نگاه میکند. این بازی فوتبال در شب انجام میشود و پشت دروازه پروژکتو های استادیوم روشن هستند. دروازه بان یک پیراهن آبی تیره و شورت ورزشی مشکی به تن دارد. عکس پریدن دروازه بان به سمت توپ که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال شوت شده از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از پریدن دروازه بان به سمت توپ شوت شده فوتبال در چهار چوب دروازه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd ورزشکار حرفه ای اسکی در حال انجام مسابقه
: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 273 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd مرد ژیمناستیک کار روی دار حلقه در حال انجام حرکات ژیمناستیک
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 267 بازدید
عکس توپ فوتبال زیر استوک فوتبالیست. دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd توپ فوتبال چهل تیکه زیر استوک فوتبالیست در زمین چمن
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 173 بازدید
عکس حرکات مختلف ورزش رزمی کاراته توسط مرد جوان. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd انجام حرکات مختلف ورزش رزمی کاراته توسط مرد جوان با لباس کاراته و کمربند سیاه.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 107 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd کوه نوردان در بالای کوه و در حال استراحت
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 327 بازدید