دانلود عکس پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ

عکس با کیفیت فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال شوت شده

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال. عکس شیرجه دروازه بان به سمت توپ شوت شده به دروازه.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از پریدن دروازه بان به سمت توپ شوت شده فوتبال قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دروازه بان که به سمت توپ فوتبالی پریده که به دروازه شوت شده قرار داده ایم.

در این عکس تصویری از یک دروازه بان جوان را مشاهده میکنید که به سمت توپ فوتبال پریده است. این دروازه بان با قدرت به سمت توپ فوتبال که به سمت دروازه شوت شده پریده است و تا جایی که توانسته خود را کشیده و میخواهد با دست چپ خود مانع از ورود توپ به دروازه شود. این عکس گرافیکی دروازه بان را در حالتی نشان میدهد که بین زمین و هوا معلق بوده و به توپی که به دروازه اش نزدیک میشود نگاه میکند. این بازی فوتبال در شب انجام میشود و پشت دروازه پروژکتو های استادیوم روشن هستند. دروازه بان یک پیراهن آبی تیره و شورت ورزشی مشکی به تن دارد. عکس پریدن دروازه بان به سمت توپ که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd پریدن دروازه بان برای گرفتن توپ فوتبال شوت شده از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از پریدن دروازه بان به سمت توپ شوت شده فوتبال در چهار چوب دروازه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس شوت توپ فوتبال وسط جاده آسفالت توسط فوتبالیست. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd فوتبالیست جوان در حال شوت کردن توپ فوتبال از وسط یک جاده آسفالت.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 126 بازدید
عکس توپ فوتبال زیر استوک فوتبالیست. دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd توپ فوتبال چهل تیکه زیر استوک فوتبالیست در زمین چمن
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 237 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd سه کوهنورد در حال پیاده روی و بالا رفتن از تپه
: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 296 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd مبارزه دو کارته کار و زدن ضربه پا به حریف
: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 358 بازدید
عکس پسر در حال پرش با اسکیت برد با پس زمینه سفید. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ورزشکار پسر در حال پرش با اسکیت برد و با پس زمینه سفید.
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 116 بازدید