دانلود عکس هواپیمای جت شخصی

عکس با کیفیت فول hd هواپیمای جت مسافری شخصی در حال پرواز در آسمان

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd هواپیمای جت شخصی مسافری در حال پرواز. عکس هواپیمای جت شخصی در حال پرواز در آسمان.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک هواپیمای جت شخصی مسافری کوچک در حال پرواز قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک هواپیمای جت شخصی کوچک در حال پرواز در آسمان و بر فراز ابر ها را مشاهده میکنید.

در این عکس تصویری از یک هواپیمای جت کوچک را در اسمان مشاهده میکنید. این جت شخصی کوچک بدنه ای فلزی و نقره ای رنگ دارد. هواپیمای جت فوق دارای دو موتور جت در کناره های عقب هواپیما میباشد که به خاطر زاویه عکس فقط یکی از موتور ها در عکس مشخص است. هواپیمای جت در حال پرواز ار آسمان و بر فراز ابر های سفید میباشد و حالت بدنه هواپیما به گونه ای کج میباشد که انگار هواپیما در حال دور زدن میباشد. عکس از نمایی تقریبا نزدیک و از جلوی هواپیما گرفته شده است به گونه ای که میشود از پنجره جلوی هواپیما خلبان های آن را در کابین خلبان دید. عکس هواپیمای جت شخصی کوچک که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd هواپیمای جت شخصی مسافری در حال پرواز از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک هواپیمای جت شخصی مسافری کوچک در حال پرواز بر فراز ابر ها را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd کشتی تفریحی بزرگ به رنگ قرمز و سفید در آبهای ارام
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 306 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd کشتی بزرگ تفریحی سفید رنگ از نمای جلو
: ۱۸ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 382 بازدید
عکس با کیفیت فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 502 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd قطار بخار قدیمی در حال دود کردن و رفتن
: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 758 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd هواپیمای مسافری جت در حال پرواز بالای ابر ها
: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 387 بازدید