دانلود عکس هواپیمای تک ملخه قدیمی

عکس با کیفیت فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه. عکس سیاه و سفید و قدیمی از هواپیمای تک ملخه خیلی قدیمی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک هواپیمای بسیار قدیمی تک ملخه و دو سرنشینه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک هواپیمای خیلی قدیمی و تک ملخه که تنها دو سرنشین در آن جا میشوند را مشاهده میکنید.

در این عکس تصویری از یک هواپیمای خیلی قدیمی را مشاهده میکنید که جزو اولین هواپیما های ساخته شده به دست انسان میباشد. عکس فوق از هواپیمای قدیمی بصورت سیاه و سفید میباشدو در آن هواپیمای بسیار قدیمی را مشاهده میکنید که موتور آن در جلوی دماغه هواپیما قرار دارد و یک ماخ در جلوی آن میباشد. این هواپیمای قدیمی تنها دو کابین برای خلبان و یم نفر دیگر دارد و دو سرنشینه میباشد. در عکس میبینید که هواپیما در یک دشت تقریبا صاف قرار دارد و خبری از باند فرودگاه نیست. در کابین عقب هواپیما مرد خلبانی نشسته است. عکس سیاه و سفید هواپیمای قدیمی تک ملخه که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک هواپیمای بسیار قدیمی تک ملخه و دو سرنشینه بصورت سیاه و سفید را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس کشتی تامپا قرمز در اقیانوس مواج . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس کشتی تامپا قرمز در اقیانوس مواج برای حمل و نقل تجهیزات بزرگ و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .
: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 6 بازدید
عکس هواپیما قرمز سفید از نمای پایین . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس هواپیما قرمز سفید از نمای پایین که دماغه آن را به نمایش کشیده است در حال کشیدن به سمت پارکینگ است .
: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 7 بازدید
عکس کشتی باربری قرمز در اقیانوس . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس کشتی باربری قرمز در اقیانوس از فاصله دور و در حکت با سرعت که به وضوح دیده میشود .
: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 5 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd هواپیما در حال بلند شدن از روی باند فرودگاه
: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 417 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd کشتی بادبانی بزرگ در غروب دریا
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 597 بازدید