دانلود عکس هواپیمای تک ملخه قدیمی

عکس با کیفیت فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه. عکس سیاه و سفید و قدیمی از هواپیمای تک ملخه خیلی قدیمی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک هواپیمای بسیار قدیمی تک ملخه و دو سرنشینه قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک هواپیمای خیلی قدیمی و تک ملخه که تنها دو سرنشین در آن جا میشوند را مشاهده میکنید.

در این عکس تصویری از یک هواپیمای خیلی قدیمی را مشاهده میکنید که جزو اولین هواپیما های ساخته شده به دست انسان میباشد. عکس فوق از هواپیمای قدیمی بصورت سیاه و سفید میباشدو در آن هواپیمای بسیار قدیمی را مشاهده میکنید که موتور آن در جلوی دماغه هواپیما قرار دارد و یک ماخ در جلوی آن میباشد. این هواپیمای قدیمی تنها دو کابین برای خلبان و یم نفر دیگر دارد و دو سرنشینه میباشد. در عکس میبینید که هواپیما در یک دشت تقریبا صاف قرار دارد و خبری از باند فرودگاه نیست. در کابین عقب هواپیما مرد خلبانی نشسته است. عکس سیاه و سفید هواپیمای قدیمی تک ملخه که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک هواپیمای بسیار قدیمی تک ملخه و دو سرنشینه بصورت سیاه و سفید را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس با کیفیت فول hd کشتی بزرک تفریحی سفید در دریای آرام
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 439 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd قایق چوبی بزرگ و کهنه در خشکی
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 545 بازدید
عکس اوج گرفتن هواپیما جت مسافری بالای ابر ها. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از اوج گرفتن هواپیمای جت مسافری بالای ابر های سفید و رسیدن به آسمان آبی.
: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 133 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd موتور سیکلت سنگین و بزرگ از نمای بغل
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 444 بازدید
عکس با کیفیت فول hd کشتی بادبانی کوچک در دریای آرام
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 419 بازدید