دانلود عکس میکرفون و هدفون ضبط صدا

دانلود عکس با کیفیت فول hd میکرفون و هدفون ضبط صدا

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd میکرفون و هدفون مخصوص ضبط صدا در استدیو. عکس مکرفون مخصوص ضبط صدا و هدفون سیاه رنگ بزرگ.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از میکرفون مخصوص ضبط صدا و هدفون بزرگ سیاه رنگ قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از میکرفون مخصوص ضبط صدا و هدفون بزرگ سیاه رنگ در استدیو حرفه ای ضبط صدا مشاهده میکنید.

در این عکس تصویری از یک میکرفون مخصوص ضبط صدا نصب شده بر روی پایه مخصوص روی میز و هدفون بزرگ سیاه رنگ کنار آن را مشاهده میکنید.بدنه این میکرفون فلزی و نقره ای رنگ میباشد و بر روی سر هدفون یک محافظ ابری به رنگ آبی قرار دارد. بر روی میز و کنار میکرفون هدفون بزرگ و سیاه رنگی که دسته آن چرمی میباشد دیده میشود. بنظر میآید که که این اسدیو مخصوص ضبط و پخش برنامه های رادیویی میباشد. در پس زمینه مکرفون و هدفون دستگاه های مخصوص ضبط و پخش صدا قرار دارند و میز شلوغی را مشاهده میکنید. عکس میکرفون و هدفون مخصوص ضبط صدا کیفیت مناسبی دارد که به شما این امکان را میدهد تا از آن در طراحی های دیجیتالی حرفه ای خود استفاده کنید.

عکس فول hd میکرفون و هدفون مخصوص ضبط صدا در استدیو از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از میکرفون مخصوص ضبط صدا و هدفون بزرگ سیاه رنگ و دستگاه ضبط صدا را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس گیتار برقی قرمز و نارنجی رنگ. دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd گیتار برقی به رنگ قرمز و نارنجی
: ۲۶ مهر ۱۳۹۶
: عکس
: 189 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd نوک قلم خودنویس روی نت های موسیقی
: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 320 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd بالای دسته و پیچ های کوک گیتار
: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 303 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd صفحه دی جی از نمای نزدیک
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 381 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd صفحه قرمز رنگ دی جی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 365 بازدید