دانلود عکس میکرفون با نت های موسیقی

دانلود عکس با کیفیت فول hd میکرفون با نت های موسیقی

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd میگرفون با سر گرد و نت های موسیقی دور آن. عکس میکرفون دسته بلند سیاه و نقره ای با نت های موزیک.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک میکرفون با سری گرد و دسته بلند سیاه و نقره ای قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک میکرفون دسته بلند سیاه و نقره ای رنگ مشاهده میکنید که دور آن نت های موسیقی قرار دارد.

در این عکس تصویری از یک میکرفون بزرگ دسته بلند با سری گرد مشاهده میکنید که رنگ آن سیاه و نقره ای میباشد.سری گرد این میکرفون بصورت توری ریز میباشد که صدا بتواند از آن عبور کند. دور سری میکرفون چند خط نازک سفید بصورت دایره دیده میشود که بر روی آنها تعدادی نت موسیقی به رنگ سیاه دیده میشود. این عکس که طراحی گرافیکی دارد پس زمینه اس سایه روشن آبی و سفید میباشد طوری که قسمت پایین عکس سفید و هرچه رو به بالا میرود آبی میشود. عکس میکرفون و نت های موسیقی که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd میگرفون با سر گرد و نت های موسیقی دور آن از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک میکرفون با سری گرد و دسته بلند سیاه و نقره ای و نت های موسیقی دور آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


 

 

دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd کلید های سفید و سیاه پیانو و ارگ از نمای نزدیک
: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 1093 بازدید
عکس پیانو ساز صفحه کلیددار مشکی . دانلود عکس با کیفیت بالا و FULL HD عکس پیانو ساز صفحه کلیددار مشکی مناسب طرحهای کلاسیک و گرافیکی.
: ۰۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 9 بازدید
عکس تارهای گیتار کلاسیک ملودی زیبا . دانلود عکس با کیفیت بالا و FULL HD عکس تارهای گیتار کلاسیک ملودی زیبا مناسب طرحهای کلاسیک و گرافیکی.
: ۱۲ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 23 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd نت های سیه و سفید موسیقی روی صفحه طوسی
: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 702 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd انگشتان مرد روی سیم گیتار کلاسیک
: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 499 بازدید