دانلود عکس میکرفون با نت های موسیقی

دانلود عکس با کیفیت فول hd میکرفون با نت های موسیقی

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd میگرفون با سر گرد و نت های موسیقی دور آن. عکس میکرفون دسته بلند سیاه و نقره ای با نت های موزیک.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک میکرفون با سری گرد و دسته بلند سیاه و نقره ای قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک میکرفون دسته بلند سیاه و نقره ای رنگ مشاهده میکنید که دور آن نت های موسیقی قرار دارد.

در این عکس تصویری از یک میکرفون بزرگ دسته بلند با سری گرد مشاهده میکنید که رنگ آن سیاه و نقره ای میباشد.سری گرد این میکرفون بصورت توری ریز میباشد که صدا بتواند از آن عبور کند. دور سری میکرفون چند خط نازک سفید بصورت دایره دیده میشود که بر روی آنها تعدادی نت موسیقی به رنگ سیاه دیده میشود. این عکس که طراحی گرافیکی دارد پس زمینه اس سایه روشن آبی و سفید میباشد طوری که قسمت پایین عکس سفید و هرچه رو به بالا میرود آبی میشود. عکس میکرفون و نت های موسیقی که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd میگرفون با سر گرد و نت های موسیقی دور آن از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک میکرفون با سری گرد و دسته بلند سیاه و نقره ای و نت های موسیقی دور آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


 

 

دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd کنسرت موزیک با نورپردازی زرد رنگ
: ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 343 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd گیتار کلاسیک با نور آبی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 449 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd ویلون دست مرد که در حال نواختن ویلون است
: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 390 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd کاعذ های قدیمی نت های موسیقی
: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 369 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd کلید های سفید و سیاه پیانو از نمای نزدیک
: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 492 بازدید