دانلود عکس معاینه نوزاد کوچک

دانلود عکس با کیفیت فول hd دکتر در حال معاینه بچه نوزاد

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd دکتر در حاله معاینه بچه نوزاد با گوشی پزشکی. عکس بچه خرد سال در حال معاینه شدن توست دکتر با گوشی پزشکی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از دکتر در حالم عاینه بچه نوزاد قرار داده ایم. در عکس میبینید که یک بچه نوزاد با یک پوشک نشسته و دکتر در حال معاینه کردن او با گوشی پزشکی میباشد. دکتر گوشی را بر روی سینه نوزاد قرار داده است.

عکس فول hd دکتر در حاله معاینه بچه نوزاد با گوشی پزشکی از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از چه خرد سال در حال معاینه شدن توست دکتر با گوشی پزشکی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس پزشکان جراح اتاق عمل . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD پزشکان جراح با لباس آبی رنگ در اتاق عمل ه در بالای سر انها چراغ های مخصوص اتاق عمل وجود دارد .
: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 602 بازدید
دانلود عکس لوله های شیشه ای آزمایشگاهی . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD لوله های شیشه ای آزمایشگاهی که داخل آن میتوان محلوب قرمز رنگ را مشاهد کرد .
: ۰۹ تیر ۱۳۹۶
: عکس
: 443 بازدید
عکس نحوه گذاشتن لنز طبی داخل چشم . دانلود عکس با کیفیت بالا و FULL HD از عکس نحوه گذاشتن لنز طبی داخل چشم با یک انگشت . که به آن لنز طبی یا لنز آیینه ای نیز گفته میشود .
: ۲۲ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 22 بازدید
عکس اتاق جراحی و پزشکان حرفه ای . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس اتاق جراحی و پزشکان حرفه ای که میتوان از این عکس برای امور پزشکی و تخصصی استفاده کرد .
: ۱۸ آبان ۱۳۹۷
: عکس
: 14 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd پزشک خانم با لوله مخصوص آزمایشگاهی در دستش
: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 624 بازدید