دانلود عکس مذهبی جلد زیبای قرآن کریم

دانلود عکس با کیفیت فول hd جلد زیبای قرآن مجید

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd جلد زیبای قرآن کریم کتاب آسمانی مسلمانان از نمای نزدیک. عکس مذهبی جلد سبز رنگ کتاب قرآن کریم با طلا کوب روی آن.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از جلد روی کتاب آسمانی قرآن کریم از نمای نزدیک قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd جلد کتاب قرآن مجید کتاب آسمانی مسلمانان را مشاهده میکنید که سبز رنگ و طلا کوب میباشد.

در عکس مذهبی فوق شما از نمایی نزدیک تصویر روی جلد یک کتاب قرآن کریم را مشاهده میکنید که رنگ اصلی آن سبز میباشد و نقوشی با رنگ  سرمه ای تیره و طرح های طلا کوب روی آن به چشم میخورد. در مرکز عکس دایره بزرگی دیده میشود که درون آن با خط خوش عربی و بصورت طلا کوب عبارت القرآن الکریم طراحی شده است. عکس جلد قرآن کریم از نمایی نزدیک گرفته شه بصورتی که تمام جلد کتاب قرآن در آن مشخص نیست و فقط قسمت مرکز جلد مشخص است. عکس مذهبی قرآن کریم کیفیت بسیار خوبی دارد که شما میتوانید از آن در طراحی های حرفه ای و مذهبی خود استفاده کنید.

عکس فول hd جلد زیبای قرآن کریم کتاب آسمانی مسلمانان از نمای نزدیک از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از جلد روی کتاب آسمانی قرآن کریم از نمای نزدیک و با نقوش طلا کوب را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd آیات شریفه قرآن با خط نسخ عربی روی کاغذ قدیمی
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 619 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر مذهبی راهیان نور
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 582 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd پوستر زیبای امام موسی بن جعفر کاظم
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 384 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd صفحه باز شده قرآن مجید با تذهیب زیبا
: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 483 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd گنبد بزرگ طلایی با دو مناره بلند
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 433 بازدید