دانلود عکس لوکوموتیو بخاز قدیمی

عکس با کیفیت فول hd لوکوموتیو بخار قدیمی به رنگ سیاه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd لوکوموتیو قدیمی بخاز به رنگ سیاه. عکس لوکوموتیو بخار قدیمی در حال حرکت روی ریل قطار با سرعت کم.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک لوکوموتیو قدیمی بخار به رنگ سیاه و با چرخ های بزرگ قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک لوکوموتیو بخار قدیمی به رنگ سیاه براق در حال حرکت آهسته روی ریل قطار را مشاهده میکنید.

در این عکس تصویری از یک لوکومتیو بخاز قدیمی را مشاهده میکنید. این لوکوموتیو به رنگ سیاه براق میباشد و کاملا مشخص است که باز سازی شده است و بصورت نمادین از آن استفاده میشود. در پست لوکوموتیو واگن هایی بسته شده ان که لوکوموتیو در حال کشیدن آنها میباشد. این لوکوموتیو قدیمی بخار چرخ های فولادی بزرگی دارد که نیروی لوکوموتیو با اهرم هایی به انها متقل میشود تا لوکوموتیو حرکت کند. لوکوموتیو بخار در حال حرکت به آرامی و آهسته میباشد و از بالای مخزن آن حجم عظیمی از بخار سفید در حال بیرون زدن است. عکس لوکوموتیو بخار قدیمی سیاه که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd گلوکوموتیو قدیمی بخاز به رنگ سیاه در حال حرکت از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک لوکوموتیو قدیمی بخار به رنگ سیاه و با چرخ های بزرگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd هواپیمای مسافری جت در حال پرواز بالای ابر ها
: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 414 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd قطار بخار قدیمی در حال دود کردن و رفتن
: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 801 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd قطار سریع السیر سفید رنگ در حال حرکت با سرعت
: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 376 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd قایق بزرگ بادبانی مدرن در دریا
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 353 بازدید
عکس با کیفیت فول hd هواپیمای قدیمی تک ملخه دو سرنشینه
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 533 بازدید