دانلود عکس لوکوموتیو بخاز قدیمی

عکس با کیفیت فول hd لوکوموتیو بخار قدیمی به رنگ سیاه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd لوکوموتیو قدیمی بخاز به رنگ سیاه. عکس لوکوموتیو بخار قدیمی در حال حرکت روی ریل قطار با سرعت کم.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک لوکوموتیو قدیمی بخار به رنگ سیاه و با چرخ های بزرگ قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک لوکوموتیو بخار قدیمی به رنگ سیاه براق در حال حرکت آهسته روی ریل قطار را مشاهده میکنید.

در این عکس تصویری از یک لوکومتیو بخاز قدیمی را مشاهده میکنید. این لوکوموتیو به رنگ سیاه براق میباشد و کاملا مشخص است که باز سازی شده است و بصورت نمادین از آن استفاده میشود. در پست لوکوموتیو واگن هایی بسته شده ان که لوکوموتیو در حال کشیدن آنها میباشد. این لوکوموتیو قدیمی بخار چرخ های فولادی بزرگی دارد که نیروی لوکوموتیو با اهرم هایی به انها متقل میشود تا لوکوموتیو حرکت کند. لوکوموتیو بخار در حال حرکت به آرامی و آهسته میباشد و از بالای مخزن آن حجم عظیمی از بخار سفید در حال بیرون زدن است. عکس لوکوموتیو بخار قدیمی سیاه که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd گلوکوموتیو قدیمی بخاز به رنگ سیاه در حال حرکت از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک لوکوموتیو قدیمی بخار به رنگ سیاه و با چرخ های بزرگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd قایق چوبی بزرگ و کهنه در خشکی
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 545 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd کشتی بزرگ تفریحی با دماغه کشیده
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 294 بازدید
عکس با کیفیت فول hd کشتی بزرک تفریحی سفید در دریای آرام
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 439 بازدید
عکس کامیون قرمز بزرگ حرکت در جاده با سرعت بالا. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کامیون قرمز رنگ بزرگ در حال حرکت با سرعت بالا در جاده.
: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 148 بازدید
عکس کشتی بادبانی بزرگ در غروب دریا آرام بدون موج. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کشتی بادبانی بزرگ با بادبان های سفید در غروب دریا آرام و بدون موج.
: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 186 بازدید