دانلود عکس لوکوموتیو بخاز قدیمی

عکس با کیفیت فول hd لوکوموتیو بخار قدیمی به رنگ سیاه

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd لوکوموتیو قدیمی بخاز به رنگ سیاه. عکس لوکوموتیو بخار قدیمی در حال حرکت روی ریل قطار با سرعت کم.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک لوکوموتیو قدیمی بخار به رنگ سیاه و با چرخ های بزرگ قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک لوکوموتیو بخار قدیمی به رنگ سیاه براق در حال حرکت آهسته روی ریل قطار را مشاهده میکنید.

در این عکس تصویری از یک لوکومتیو بخاز قدیمی را مشاهده میکنید. این لوکوموتیو به رنگ سیاه براق میباشد و کاملا مشخص است که باز سازی شده است و بصورت نمادین از آن استفاده میشود. در پست لوکوموتیو واگن هایی بسته شده ان که لوکوموتیو در حال کشیدن آنها میباشد. این لوکوموتیو قدیمی بخار چرخ های فولادی بزرگی دارد که نیروی لوکوموتیو با اهرم هایی به انها متقل میشود تا لوکوموتیو حرکت کند. لوکوموتیو بخار در حال حرکت به آرامی و آهسته میباشد و از بالای مخزن آن حجم عظیمی از بخار سفید در حال بیرون زدن است. عکس لوکوموتیو بخار قدیمی سیاه که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd گلوکوموتیو قدیمی بخاز به رنگ سیاه در حال حرکت از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک لوکوموتیو قدیمی بخار به رنگ سیاه و با چرخ های بزرگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس ترانزیت آبی رنگ با سرعت بالا . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس ترانزیت آبی رنگ با سرعت بالا در حال حرکت به سمت مقصد .این ترانزیت حمل و نقل کالا است .
: ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 24 بازدید
عکس ترانزیت در حرکت روی زمین یخ . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس ترانزیت در حرکت روی زمین یخ که در همه جاده برفهای یخ زده هستند و ترانزیت در حال رکت است .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 22 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd کشتی تفریحی مسافری سفید رنگ در اقیانوس
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 493 بازدید
عکس با کیفیت فول hd هواپیمای جت مسافری شخصی در حال پرواز در آسمان
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 620 بازدید
عکس هواپیما در حال پرواز در آسمان . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس هواپیما در حال پرواز در آسمان مناسب طرحهای گرافیکی و تبلیغاتی که میتواند بسیار عالی و خاص باشد .
: ۱۴ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 22 بازدید