دانلود عکس قلمو و قوطی رنگ

دانلود عکس کیفیت فول hd دو قلمو نقاشی روی قوطی فلزی رنگ

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd دو عدد قلموی نقاشی روی قوطی رنگ. عکس کیفیت بالا قلمو های نقاشی نو روی قوطی حلبی رنگ.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از دو عدد قلمو مخصوص رنگ کردن روی قوطی رنگ قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از دو عدد قلمو نو را مشاهده میکنید که روی یک قوطی فلزی رنگ قرار دارند.

در این عکس تصویری از دو عدد قلمو مخصوص رنگ کردن را مشاهده میکنید. این دو قمو سایز های مختلفی دارد و هر دو کاملا نو و استفاده نشده میباشند. قلمو های نقاشی مخصوص رنگ روغنی هستند و دسته پلاستیکی آنها به رنگ نارنجی تیره میباشد. قلمو ها روی درب یک قوطی فلزی رنگ قرار دارند. عکس از فاصله ای نزدیک گرفته شده است که در آن فقط قسمت در قوطی فلزی رنگ دیده میشود. با اینکه قلمو ها نو و استفاه نشده هستند ولی در قوطی رنگ قبلا باز شده و لکه های رنگ روی در و لبه آن دیده میشود. عکس دو قلمو رنگ و قوطی فلزی رنگ که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd دو عدد قلموی نقاشی روی قوطی رنگ از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از دو عدد قلمو مخصوص رنگ کردن روی قوطی رنگ فلزی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس با کیفیت فول hd قفل آویز رمز دار با بدنه گرد
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 539 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب و مخزن نفت شیشه ای
: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 539 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا شمش طلا
: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 741 بازدید
عکس کتاب باز با طرح موضوعات باز . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس کتاب باز با طرح موضوعات بازمناسب اگهی های تبلیغاتی بسیار کاربردی می باشد .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 5 بازدید
دانلود عکس کلید و قفل با بدنه طلایی. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کلید و قفل با بدنه طلایی رنگ
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 315 بازدید