دانلود عکس قرآن قدیمی با خط کوفی

دانلود عکس با کیفیت فول  hd قرآن قدیمی با خط کوفی.

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی. عکس مذهبی از یک قرآن قدیمی با خط کوفی در موزه برای بازدید مردم.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول  hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک جلد قرآن کلام الله مجدید را مشاهده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد که با خط کوفی نوشته شده است.

در عکس مذهبی فوق یک جلد کتاب کلام الله مجید، قرآن کریم را مشاده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد. این کتاب قرآن قدیمی بصورت باز بر روی یک پایه شیشه ای در موزه ای قرار دارد و برای بازدید عموم گذاشته شده است. قرآن فوق صفحات کاغذی بسیار قدیمی دارد و بر روی آن با خط کوفی آیات مبارکه قرآن نوشته شده است. در این قرآن اعراب بصورت رنگی بر روی کلمات نوشته شده اند. در عکس حالت قدیمی صفحات قرآن به خوبی مشخص میباشد. کیفیت عکس قرآن قدیمی بسیار خوب میباشد که شما میتوانید از آن در طراحی های مذهبی و حرفه ای خود استفاده کنید.

عکس فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی زیبا از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی زیبا را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر مذهبی تایپ و گرافی مولا علی
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 359 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ضریح جدید امام حسین (ع) با طلا و نقره
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 336 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd پوستر مذهبی با نام زیبای امام جعفربن محمد صادق و تصویر قبر پیامبر
: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 311 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd آیات شریفه قرآن با خط نسخ عربی روی کاغذ قدیمی
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 388 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd مسجد بزرگ با گنبد های سفید
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 372 بازدید