دانلود عکس قرآن قدیمی با خط کوفی

دانلود عکس با کیفیت فول  hd قرآن قدیمی با خط کوفی.

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی. عکس مذهبی از یک قرآن قدیمی با خط کوفی در موزه برای بازدید مردم.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول  hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک جلد قرآن کلام الله مجدید را مشاهده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد که با خط کوفی نوشته شده است.

در عکس مذهبی فوق یک جلد کتاب کلام الله مجید، قرآن کریم را مشاده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد. این کتاب قرآن قدیمی بصورت باز بر روی یک پایه شیشه ای در موزه ای قرار دارد و برای بازدید عموم گذاشته شده است. قرآن فوق صفحات کاغذی بسیار قدیمی دارد و بر روی آن با خط کوفی آیات مبارکه قرآن نوشته شده است. در این قرآن اعراب بصورت رنگی بر روی کلمات نوشته شده اند. در عکس حالت قدیمی صفحات قرآن به خوبی مشخص میباشد. کیفیت عکس قرآن قدیمی بسیار خوب میباشد که شما میتوانید از آن در طراحی های مذهبی و حرفه ای خود استفاده کنید.

عکس فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی زیبا از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی زیبا را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd آیات شریفه قرآن با خط نسخ عربی روی کاغذ قدیمی
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 280 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd جلد زیبای قرآن مجید
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 505 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd محوطه کعبه از نمای بالا با چراغ های روشن
: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 329 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd پوستر زیبای امام موسی بن جعفر کاظم
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 261 بازدید
دانلود عکس مذهبی با کیفیت فول hd خانه خدا در شب
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 345 بازدید