دانلود عکس قرآن قدیمی با خط کوفی

دانلود عکس با کیفیت فول  hd قرآن قدیمی با خط کوفی.

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی. عکس مذهبی از یک قرآن قدیمی با خط کوفی در موزه برای بازدید مردم.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول  hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک جلد قرآن کلام الله مجدید را مشاهده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد که با خط کوفی نوشته شده است.

در عکس مذهبی فوق یک جلد کتاب کلام الله مجید، قرآن کریم را مشاده میکنید که بسیار قدیمی و تاریخی میباشد. این کتاب قرآن قدیمی بصورت باز بر روی یک پایه شیشه ای در موزه ای قرار دارد و برای بازدید عموم گذاشته شده است. قرآن فوق صفحات کاغذی بسیار قدیمی دارد و بر روی آن با خط کوفی آیات مبارکه قرآن نوشته شده است. در این قرآن اعراب بصورت رنگی بر روی کلمات نوشته شده اند. در عکس حالت قدیمی صفحات قرآن به خوبی مشخص میباشد. کیفیت عکس قرآن قدیمی بسیار خوب میباشد که شما میتوانید از آن در طراحی های مذهبی و حرفه ای خود استفاده کنید.

عکس فول hd کتاب قرآن قدیمی و تاریخی با خط کوفی زیبا از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک جلد کتاب تاریخی و قدیمی قرآن مجدید با خط کوفی زیبا را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd قرآن کتاب آسمانی مسلمانان
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 419 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd مسجد بزرگ چند طبقه با تعدادی گنبد سفید رنگ
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 372 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd مسجد پیامبر در مدینه با چراغ های روشن در شب
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 366 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd سر در ورودی مسجد با دو مناره بلند
: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 367 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd خانه خدا کعبه
: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 618 بازدید