دانلود عکس فانوس نفتی با حباب شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب و مخزن نفت شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای. عکس کیفیت بالا فانوس نفتی شیشه ای با بدنه فلزی طلایی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید که حباب و مخزن نفت آن شیشه ای میباشد.

در این عکس تصویری از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید. مخزن نفت این فانوش شیشه ای میباشئ روی آن شیار های دیده میشود. حباب این فانوس از جنس شیشه شفاف است که به خوبی نور را پراکنده کند. قسمت وسط بدنه این فانوس از فلز به رنگ طلایی میباشد که پیچ بابا و پایین بردن فیتیله فانوس روی آن قرار دارد. این فانوش کاملا نو میباشد و هنوز درون آن نفت ریخته نشده است. پس زمینه عکس چراغ فانوس نفتی به رنگ آبی روشن میباشد. عکس چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت شیشه ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کلدکن های شیک درون یک سینی فلزی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 596 بازدید
دانلود عکس با کیفیت جواهر انگشتر طلا زنانه
: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 810 بازدید
دانلود عکس کیفیت فول hd قلمو نقاشی و قوطی فلزی رنگ
: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 533 بازدید
دانلود عکس کاغذ لوله شده سفید . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کاغذ لوله شده سفید با چروک های ریز. عکس با کیفیت کاغذ سفید که لوله شده است.
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 385 بازدید
عکس لوازم شستشو و بهداشتی و نظافت . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس لوازم شستشو و بهداشتی و نظافت مثل مایع ظرفشویی اسپری شیشه و مایع لباسشویی با تصویر پس زمینه سفید به صورت ایستاده قرار دارند .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 8 بازدید