دانلود عکس فانوس نفتی با حباب شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب و مخزن نفت شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای. عکس کیفیت بالا فانوس نفتی شیشه ای با بدنه فلزی طلایی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید که حباب و مخزن نفت آن شیشه ای میباشد.

در این عکس تصویری از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید. مخزن نفت این فانوش شیشه ای میباشئ روی آن شیار های دیده میشود. حباب این فانوس از جنس شیشه شفاف است که به خوبی نور را پراکنده کند. قسمت وسط بدنه این فانوس از فلز به رنگ طلایی میباشد که پیچ بابا و پایین بردن فیتیله فانوس روی آن قرار دارد. این فانوش کاملا نو میباشد و هنوز درون آن نفت ریخته نشده است. پس زمینه عکس چراغ فانوس نفتی به رنگ آبی روشن میباشد. عکس چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت شیشه ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd قلمو های مختلف نقاشی اجسام,عکس قلمو های رنگ رزی باریک و پهن
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 336 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd دستگاه مخصوص پخش سی دی یا باند های کوچک
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 365 بازدید
دانلود عکس کلید و قفل با بدنه طلایی. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd کلید و قفل با بدنه طلایی رنگ
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 264 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd کاغذ های پاپیروس کرم رنگ لوله شده
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 559 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd لامپ کم مصرف کوچک آویزان,عکس لامپ کم مصرف مهتابی با پس زمینه سیاه
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 307 بازدید