دانلود عکس فانوس نفتی با حباب شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب و مخزن نفت شیشه ای

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای. عکس کیفیت بالا فانوس نفتی شیشه ای با بدنه فلزی طلایی.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید که حباب و مخزن نفت آن شیشه ای میباشد.

در این عکس تصویری از یک چراغ فانوس نفتی را مشاهده میکنید. مخزن نفت این فانوش شیشه ای میباشئ روی آن شیار های دیده میشود. حباب این فانوس از جنس شیشه شفاف است که به خوبی نور را پراکنده کند. قسمت وسط بدنه این فانوس از فلز به رنگ طلایی میباشد که پیچ بابا و پایین بردن فیتیله فانوس روی آن قرار دارد. این فانوش کاملا نو میباشد و هنوز درون آن نفت ریخته نشده است. پس زمینه عکس چراغ فانوس نفتی به رنگ آبی روشن میباشد. عکس چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd چراغ فانوس نفتی با حباب شیشه ای از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک فانوس نفتی با حباب شیشه ای شفاف و مخزن نفت شیشه ای را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس ساعت شماته ای رو میزی استیل با بدنه براق. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ساعت شماته ای رو میزی با بدنه استیل براف و صفحه گرد سفید رنگ.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 96 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا صندلی بزرگ مدیریت
: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 516 بازدید
عکس لامپ تنگستنی با نور زرد رنگ با مصرف بالا. دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd لامپ تنگستنی قدیمی با نور زرد رنگ و مصرف بالا که سرپیچ آن به جایی متصل نیست.
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
: عکس
: 104 بازدید
دانلود عکس کیفیت فول hd چهار عدد کلید معمولی در حلقه گرد فلزی
: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 432 بازدید
عکس با کیفیت فول hd قفل آویز رمز دار با بدنه گرد
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 424 بازدید