دانلود عکس شعله سفید و زرد شمع

عکس با کیفیت فول hd شعله سفید و زرد شمع در حال سوختن

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd شعله  سفید و زرد شمع در حال سوختن. عکس فیلتیله شمع در حال سوختن و پخش نور به اطراف.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک شمع در حال سوختن با شعله سفید و زرد قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک شمع معمولی سفید رنگ را مشاهده میکنید که در حال سوختن و پخش نور به اطراف میباشد.

در این عکس تصویری از یک شمع پارافینی سفید را مشاهده میکنید. این شمه معمولی و گرد میباشد که فیتیله بلندی دارد. در عکس فقط کمی از قسمت بالای شمع را مشاهده میکنی که فیتیله بلند آن بیرون زده است. در قسمت فیتیله سر شمع آب شده است و دور تا دور فیتیله شعله شمع در حال سوختن است. پایین شعله و فیتیله آبی رنگ میباشد و بالای آن کمی زرد رنگ و هر چه شعله رو به بالا میرود سفید رنگ میشود که این باعث افزایش میزان نور دهی آن میگردد. پس زمینه عکس کاملا سیاه میباشد و شمع در تاریکی میسوزد. عکسعکس شعله سفید شمع که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd شعله  سفید و زرد شمع در حال سوختن از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک شمع در حال سوختن با شعله سفید و زرد و فیتیله بلند را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس امواج آب از نمایی نزدیک واضح . دانلود عکس با کیفیت و فول HD عکس امواج آب از نمایی نزدیک واضح که از وضوح بالایی برخوردار است و برای تمامی اگهی های تبلیغاتی مناسب می باشد .
: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 14 بازدید
عکس قطره افتاده در آب از نمای نزدیک . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD از عکس قطره افتاده در آب از نمای نزدیک به عنوان تصویر پس زمینه در تمامی طرح های گرافیکی مناسب می باشد .
: ۲۳ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 11 بازدید
دانلود عکس شمع های تزیینی چهار گوش. دانلود عکس با کیفیت فول hd شمع های تزیینی مربعی در اندازه های مختلف
: ۲۹ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 321 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd لیوان آب شیشه های با تکه های یخ
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 560 بازدید
عکس انبوه شعله های زرد نارنجی آتش. دانلود عکس با کیفیت فول hd انبوه شعله های زرد و نارنجی آتش در حاله زبانه کشیدن
: ۲۹ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 258 بازدید