دانلود عکس سر دنده چرمی و نقره ای

عکس با کیفیت فول hd سر دهنده ماشین به رنگ نقره ای و چرمی

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی. عکس دسته دنده ماشین شش دنده از نمای نزدیک.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دسته دنده اتومبیل را مشاهده میکنید که روی آن نقره ای رنگ میباشد و چرم دوزی شده است.

در این عکس تصویری از یک سر دنده ماشین را مشاهده میکنید که از نمای نزدیک گرفته شده است. ر.ی این سر دنده از جنس فلز نقره ای رنگ بوده و کناره های آن با چرم مشکی چرم دوزی شده است. بر روی قسمت فلزی سر دنده جهت های دنده های ماشین حک شده است. این دسته دنده نشان میدهد که ماشین فوق پنج دنده جلو و یک دنده عقب دارد که با اعداد و حروف تعداد و جهت آنها مشخص شده است. عکس روی قسمت بالای سر دنده فوکوس دارد و این قسمت را با کیفیت نمایش میدهد و بقیه عکس کمی تار و محو میشود. عکس سر دنده نقره ای که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ماشین وانت نقره ای رنگ تویوتا با چهار در و شاسی بلند
: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 289 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ماشین لکسوس خاکستری رنگ در حال حرکت در جاده
: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 316 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ماشین فولکش واگن هاچ بک چهار در به رنگ قرمز
: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 315 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd اتومبیل مرسدس بنز گوجه ای از نمای جلو در جاده
: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 342 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ماشین رولز رویس به رنگ مشکی متالیک
: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 336 بازدید