دانلود عکس سر دنده چرمی و نقره ای

عکس با کیفیت فول hd سر دهنده ماشین به رنگ نقره ای و چرمی

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی. عکس دسته دنده ماشین شش دنده از نمای نزدیک.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دسته دنده اتومبیل را مشاهده میکنید که روی آن نقره ای رنگ میباشد و چرم دوزی شده است.

در این عکس تصویری از یک سر دنده ماشین را مشاهده میکنید که از نمای نزدیک گرفته شده است. ر.ی این سر دنده از جنس فلز نقره ای رنگ بوده و کناره های آن با چرم مشکی چرم دوزی شده است. بر روی قسمت فلزی سر دنده جهت های دنده های ماشین حک شده است. این دسته دنده نشان میدهد که ماشین فوق پنج دنده جلو و یک دنده عقب دارد که با اعداد و حروف تعداد و جهت آنها مشخص شده است. عکس روی قسمت بالای سر دنده فوکوس دارد و این قسمت را با کیفیت نمایش میدهد و بقیه عکس کمی تار و محو میشود. عکس سر دنده نقره ای که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd ماشین اسپورت دو در با رینگ های اسپورت
: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 334 بازدید
عکی با کیفیت فول hd سمت چپ سپر بی ام دبلیو نقره ای رنگ
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 362 بازدید
عکس با کیفیت فول hd داخل ماشین فولکس قورباقه ای قدیمی
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 369 بازدید
دانلود عکسبا کیفیت فول hd ماشین لکسوس شاسی بلند به رنگ قهوه ای تیره متالیک
: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 296 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ماشین جگوار ایکس کی به رنگ مشکی متالیک
: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 257 بازدید