دانلود عکس سر دنده چرمی و نقره ای

عکس با کیفیت فول hd سر دهنده ماشین به رنگ نقره ای و چرمی

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی. عکس دسته دنده ماشین شش دنده از نمای نزدیک.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دسته دنده اتومبیل را مشاهده میکنید که روی آن نقره ای رنگ میباشد و چرم دوزی شده است.

در این عکس تصویری از یک سر دنده ماشین را مشاهده میکنید که از نمای نزدیک گرفته شده است. ر.ی این سر دنده از جنس فلز نقره ای رنگ بوده و کناره های آن با چرم مشکی چرم دوزی شده است. بر روی قسمت فلزی سر دنده جهت های دنده های ماشین حک شده است. این دسته دنده نشان میدهد که ماشین فوق پنج دنده جلو و یک دنده عقب دارد که با اعداد و حروف تعداد و جهت آنها مشخص شده است. عکس روی قسمت بالای سر دنده فوکوس دارد و این قسمت را با کیفیت نمایش میدهد و بقیه عکس کمی تار و محو میشود. عکس سر دنده نقره ای که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd سر دنده اتومبیل به رنگ نقره ای و تکه چرم دوزی از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک سر دنده ماشین به رنگ نقره ای و چرم دوزی شده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
خودرو فراری قرمز با رینگ های متالیک . دانلود عکس با کیفیت بالا و FULL HD عکس خودرو فراری قرمز با رینگ های متالیک از نمایی نزدیک و بسیار زیبا که میتوان از این عکس به عنوان تصویر پس زمینه دوستداران ماشین و خودروهای خارق العاده استفاده نمود.
: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
: عکس
: 18 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd دو مدل مختلف ماشین کمپانی نیسان
: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 508 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd ماشین فورد موستانگ جدید از زاویه پایین بغل
: ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 454 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd ماشین مزدا تیری به رنگ آبی کاربنی از نمای جلو
: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 586 بازدید
دانلود عکسبا کیفیت فول hd ماشین لکسوس شاسی بلند به رنگ قهوه ای تیره متالیک
: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 418 بازدید