دانلود عکس سرنگ آمپول دست دکتر

عکس با کیفیت فول hd سرنگ آمپول دست دکتر در حال هوا گیری

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک سرنگ آمپول سفید رنگ در دست دکتر. عکس سرنگ آمپول در دست دکتر در حال گرفتن هوای داخل سرنگ.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از سرنگ آمپول ده میلی در دست دکتر. در عکس تصویر یک سرنگ آمپول را که سفید رنگ است در دست دکتر مشاهده میکنید. دکتر که دستکش پلاستیکی به دست دارد سرنگ آمپول را سر بالا گرفته ایت و در حال خالی کردن هوای داخل سرنگ میباشد.

عکس فول hd یک سرنگ آمپول سفید رنگ در دست دکتر از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از سرنگ آمپول در دست دکتر در حال گرفتن هوای داخل سرنگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس سرنگ آمپول شیشه دارو . دانلود عکس با کیفیت بالا و FULL HD سرنگ آمپول درون شیشه دارو با آب مقطع با پس زمینه سفید رنگ .
: ۰۹ تیر ۱۳۹۶
: عکس
: 420 بازدید
دانلود عکس گوشی پزشکی دست دکتر . دانلود عکس با کیفیت بالا و فول HD گوشی پزشکی در دست خانم دکتر با پس زمینه روشن به رنگ آبی روشن .
: ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
: عکس
: 1128 بازدید
عکس با کیفیت فول hd داروی کپسول قرص خوراکی سفید و زرشکی
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 558 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd خانم دکتر با لباس سفید پشت میکروسکوپ
: ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 422 بازدید
عکس قلب واقعی انسان با رگ های اصلی. دانلود عکس با کیفیت بالا فول hd قلب واقعی و طبیعی انسان به رنگ قرمز با رگ های اصلی قلب
: ۱۸ آذر ۱۳۹۶
: عکس
: 391 بازدید