دانلود عکس دلر شارژی با مته

عکس با کیفیت فول hd دلر شارژی با مته آهن و دکمه های زرد

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd دستگاه دلر شارژی با مته آهن. عکس کیفیت بالا دلر شارژی با بذنع سیاه رنگ و دکمه های زرد روی دسته آن.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک دستگاه دلر شارژی سیاه رنگ با مته سر آن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دلر شارژی با باطری جدا شونده و مته آهنی سر آن را مشاهده میکنید که بدنه آن سیاه رنگ میباشد.

در این عکس تصویری از یک دلر شارژی را مشاهده میکنید. این دلر لازم نیست که برق وصل شود و نیروی خود را از یک عدد باطری قابل شارژ تامین میکند. باطری شارژی این دلر در پایین دسته آن قرار دارد. بدنه دلر که از جنس پلاستیک میباشد به رنگ سیاه است و دکمه های روی دسته آن به رنگ زرد میباشند. در عکس میبینید که در سر دلر و در قسمت سه نظام آن یک عدد مته مخصوص سوراخ کردن آهن قرار دارد. پس زمینه عکسد لر شارژی سفید میباشد که را راحتی میتوانید قسمت دلر را از بقیه عکس جدا کرده و در طاحیخ ود استفاده کنید. عکس گیتار کلاسیک با نور آبی که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd دستگاه دلر شارژی با مته آهن سر آن از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک دستگاه دلر شارژی سیاه رنگ با مته نخصوص آهن سر آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود عکس با کیفیت فول hd حلقه های بزرگ زنجیر فولای روی هم
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: عکس
: 421 بازدید
عکس کیف و کفش چرم مشکی مردانه. دانلود عکس با کیفیت فول hd کیف و کفش چرمی مردانه و کراوات زرشکی
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 232 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd زیبپ طلایی رنگ شلوار جین آبی از نمای نزدیک
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 409 بازدید
عکس با کیفیت فول hd قفل آویز رمز دار با بدنه گرد
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 487 بازدید
عکس مدل های مختلف کیف دستی زنانه. دانلود عکس با کیفیت فول hd مدل های مختلف کیف دستی زنانه با طرح های گوناگون
: ۳۰ آبان ۱۳۹۶
: عکس
: 233 بازدید