دانلود عکس دلر شارژی با مته

عکس با کیفیت فول hd دلر شارژی با مته آهن و دکمه های زرد

دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd دستگاه دلر شارژی با مته آهن. عکس کیفیت بالا دلر شارژی با بذنع سیاه رنگ و دکمه های زرد روی دسته آن.

در این پست برای شما عکس با کیفیت بالا و فول hd از یک دستگاه دلر شارژی سیاه رنگ با مته سر آن قرار داده ایم. در این عکس شما تصویر با کیفیت بالا و فول hd از یک دلر شارژی با باطری جدا شونده و مته آهنی سر آن را مشاهده میکنید که بدنه آن سیاه رنگ میباشد.

در این عکس تصویری از یک دلر شارژی را مشاهده میکنید. این دلر لازم نیست که برق وصل شود و نیروی خود را از یک عدد باطری قابل شارژ تامین میکند. باطری شارژی این دلر در پایین دسته آن قرار دارد. بدنه دلر که از جنس پلاستیک میباشد به رنگ سیاه است و دکمه های روی دسته آن به رنگ زرد میباشند. در عکس میبینید که در سر دلر و در قسمت سه نظام آن یک عدد مته مخصوص سوراخ کردن آهن قرار دارد. پس زمینه عکسد لر شارژی سفید میباشد که را راحتی میتوانید قسمت دلر را از بقیه عکس جدا کرده و در طاحیخ ود استفاده کنید. عکس گیتار کلاسیک با نور آبی که کیفیت بالایی دارد مناسب برای استفاده در طراحی های حرفه ای شما میباشد.

عکس فول hd دستگاه دلر شارژی با مته آهن سر آن از کیفیت خوب و رزولیشن بالا برخوردار میباشد که آن را مناسب برای استفاده در کار های گرافیکی و طراحی دیجیتالی کرده است.

هم اکنون میتوانید عکس با کیفیت بالا و hd از یک دستگاه دلر شارژی سیاه رنگ با مته نخصوص آهن سر آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی (www.aksoli.com) دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
عکس کیف چرمی دستی اداری قهوه ای . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس کیف چرمی دستی اداری قهوه ای مناسب اگهی های تبلیغاتی بسیار کاربردی می باشد .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 9 بازدید
دانلود عکس کیفیت فول hd انواع مختلف آچار که روی هم ریخته شده اند
: ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
: عکس
: 427 بازدید
دانلود عکس با کیفیت فول hd سه عدد شلوار لی و جین به رنگ آبی
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: عکس
: 418 بازدید
عکس کیف ابزار آلات قهوه ای رنگ . دانلود عکس با کیفیت و FULL HD عکس کیف ابزار آلات قهوه ای رنگ مناسب اگهی های تبلیغاتی بسیار کاربردی می باشد .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: عکس
: 11 بازدید
دانولد عکس با کیفیت فول hd قلتک مخصوص نقاشی دیوار آغشته به رنگ نارنجی
: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
: عکس
: 402 بازدید